სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

             სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაციის 2023 წლი

                       ჭაბუკთა გათამაშებების U-10-ის კ ა ლ ე ნ დ ა რ ი   ორ წრედ

 

  გუნდი                                  

 თ 

 მ  

 ფ 

 წ  

 გგ 

 მგ 

 +/- 

 ქ  

დინამო ბათუმი 20 19 0 1 126 19 +107 57
საფეხბურთო სკოლა ფოთი-2 20 17 0 3 103 19 +84 51
კოხეთი ხობი 20 13 1 6 59 49 0 40
საფეხბურთო სკოლა ლანჩხუთი 20 12 1 7 42 37 +5 37
ოდიში-1919 ზუგდიდი 19 11 1 7 60 36 +24 34
დელფინი ბათუმი 19 9 1 9 40 47 -6 28
სენაკი სენაკი 20 8 2 10 42 54 -12 26
აკადემია მარტვილი 20 7 2 11 30 54 -24 23
სპორტი სამტრდია 20 7 1 12 36 70 -34 22
საფეხბურთო სკოლა ფოთი 20 1 2 17 27 109 -82 5
ენგური - 88 წალენჯიხა  20 0 1 19 5 85 -80 1

 

                                                        პირველიწრე

                                               I - ტური  25 მარტი- შაბათი

  1. საფეხბურთო სკოლა ფოთი 0-13 საფეხბურთო სკოლა ფოთი-2   
  2. საფეხბურთო სკოლა ლანჩხუთი 0-5 დინამო ბათუმი   
  3. ენგური - 88 წალენჯიხა 1-6 დელფინი ბათუმი      
  4. სენაკი სენაკი 0-3  ოდიში-1919 ზუგდიდი      
  5. კოლხეთი ხობი 3-1 აკადემია მარტვილი          
 
                                                         II-ტური                                                                                        
                                                  1-აპრილი-შაბათი                                                                
  1. მარტვილი  0-4  ფოთი-2                                                         
  2.ოდიში-1919 1-2  კოლხეთი                                        
  3.დელფინი 3-0 სენაკი                                                   
  4.დინ.ბათუმი 6-0 ენგური-88                                      
  5. ფოთი 2-5  სპ. სამტრედია                                        
                               
 
 

                                            III- ტური   8-აპრილი-შაბათი                                              

  1. სპ.სამტრედია 0-5 ფოთი -2                                       

  2.ლანჩხუთი 5-1 ფოთი                                                  

  3.სენაკი 2-6 დინ.ბათუმი                                            

  4.კოლხეთი 10-2 დელფინი                                             

  5. ოდიში-1919  3-0 მარტვილი                                     

                              

 

                                             IV - ტური   15-აპრილი - შაბათი                                                              

  1.ფოთი-2 3-0 ოდიში-1919                                            

  2.დელფინი 2-1 მარტვილი                                               

  3.დინ.ბათუმი 9-2 კოლხეთი                                           

  4.ფოთი 2-1  ენგური-88                                                  

  5.სპ.სამტრედია 1-4 ლანჩხუთი                                

                 

 

                                             V- ტური  22-აპრილი-შაბათი

  1. ლანჩხუთი 0-4 ფოთი-2                             

  2. ენგური-88 0-4 სპ.სამტრედია 

  3.მარტვილი 1-8 დინ.ბათუმი  

  4. ოდიში-1919   2-1 დელფინი 

  5.სენაკი 5-5  ფოთი 

   

 

                                             VI - ტური  29-აპრილი- შაბათი

  1.ფოთი-2 5-0  დელფინი   

  2. დინ.ბათუმი 8-2  ოდიში-1919  

  3.ფოთი 0-3 კოლხეთი  

  4. სპ.სამტრედია 2-4 სენაკი    

  5.ლანჩხუთი 4-0 ენგური -88   

  

 

                                               VII - ტური   6-მაისი - შაბათი

  1.ენგური-88 0-5 ფოთი-2  

  2.სენაკი 1-0  ლანჩხუთი  

  3.კოლხეთი 0-1 სპ.სამტრედია 

  4.მარტვილი 4-1 ფოთი  

  5.დელფინი 0-6 დინ.ბათუმი 

   

 

                                                 VIII - ტური 13-მაისი-შაბათი                                   

  1.ფოთი-2    1-5 დინ.ბათუმი  13.00                                         

  2.ფოთი 2-11  ოდიში                                         

  3. სპ.სამტრედია 2-5  მარტვილი                     

  4.ლანჩხუთი  5-0  კოლხეთი                                          

  5.ენგური-88   0-5  სენაკი                                                

                           

 

                                              I X - ტური   -  20-მაისი-შაბაათი               

  1.სენაკი 2-4  ფოთი-2                                                    

  2. კოლხეთი 6-0 ენგური-88                                       

  3.მარტვილი  1-2   ლანჩხუთი                                          

  4.ოდიში-1919   3-4   სპ.სამტრედია                                 

  5.დელფინი 6-2  ფოთი                                                   

                     

 

                                                X - ტური 27-მაიაი -შაბათი                                              

  1.ფოთი  1-10 დინ. ბათუმი                                              

  2.სპ.სამტრედია 1-4 დელფინი                                    

  3. ლანჩხუთი  1-0   ოდიში-1919                                      

  4.ენგურუ-88   0-3   მარტვილი                                            

  5.სენაკი 2-1 კოლხეთი                                                       

                                        

 

                                            XI - ტური  3-ივნისი-შაბათი                                              

  1.კოლხეთი 2-1 ფოთი-2                                                    

  2.მარტვილი 1-1  სენაკი                                                     

  3.ოდიში-1919  5-0  ენგური-88                                          

  4.დელფინი  2-4  ლანჩხუთი                                               

  5.დინ.ბათუმი 9-0  სპ.სამტრედია                                   

  6.ფოთი          

 

                                      მეორე წრე     XII-ტური  10-ივნისი-შაბათი

 1.ფოთი-2   12-2  ფოთი  

 2.დინ. ბათუმი  2-1  ლანჩხუთი  

 3.დელფინი 6-0  ენგური-88 

 4.ოდიში-1919   2-1  სენაკი  

 5.მარტვილი  1-3  კოლხეთი   

 6.სპ. სამტრედია 

 

                                         XIII-ტური 23 სექტემბერი -შაბათი

 1.ფოთი-2  9-0 მარტვილი 

 2.კოლხეთი 2-2 ოდიში-1919 

 3.სენაკი 4-3 დელფინი  

 4.ენგური-88  0-3  დინ. ბათუმი  

 5.სპ. სამტრედია  2-1  ფოთი  

 6.ლანჩხუთი - ისვენებს 

 

                                        XIV- ტური  30 სექტემბერი-შაბათი

 1.ფოთი-2  6-1  სპ. სამტრედია 

 2. ფოთი 0-2 ლანჩხუთი  

 3. დინ. ბათუმი 8-2 სენაკი  

 4.დელფინი 2-4 კოლხეთი  

 5. მარტვილი 1-0  ოდიში-1919  

 6.ენგური -88 - ისვენებს

 

                                             XV- ტური 7 -ოქტომბერი - შაბათი

 1.ოდიში-1919 1-2 ფოთი -2 

 2. მარტვილი 1-2  დელფინი 

 3.კოლხეთი 0-9  დინ.ბათუმი 

 4.ენგური-88  1-1 ფოთი 

 5.ლანჩხუთი 3-1 სპ. სამტრედია 

 6. სენაკი -ისვენებს 

                     

                                            XVI- ტური   14  ოქტომბერი  შაბათი                                                                                                                   

  1.ფოთი-2 8-0  ლანჩხუთი                                                 

  2.სპ. სამტრედია 3-0  ენგური-88                                    

  3.დინ. ბათუმი  10-0  მარტვილი                              

  4.დელფინი 1-2  ოდიში-1919                          

  5.ფოთი  2-4  სენაკი                                                           

  6.დინ. ზუგდიდი  -ისვენებს              

 

                                            XVII-ტური  21 ოქტომბერი  შაბათი                                                                                                 

  1.დელფინი 0-2 ფოთი-2                                                   

  2.ოდიში-1919 1-6 დინ.ბათუმი                                      

  3.კოლხეთი 6-3 ფოთი                               

  4.სენაკი 4-3  სპორტი სამტრედია                                      

  5. ენგური-88 0-3  ლანჩხუთი                                   

  6. მარტვილი  -ისვენებს                                    

 

                                              XVIII- ტური  28 ოქტომბერი  შაბათი                                                                                                                  

  1.ფოთი 2  8-2  ნგური-88                                               

  2.ლანჩხუთი 4-1 სენაკი                                                   

  3.სპ. სამტრედია 2-10 კოლხეთი                                            

  4.ფოთი 0-1 მარტვილი                                     

  5.დინ. ბათუმი 7-0 დელფინი                                                

  6.ოდიში-1919  -ისვენებს                     

 

                                     XV-ტური    4 ნოემბერი  შაბათი                                                                                                                                                                                                                                                               

  1. დინ. ბათუმი 3-2 ფოთი-2  

  2.ოდიში-1919 9-2  ფოთი 

  3.მარტვილი 0-0 სპ. სამტრედია 

  4.კოლხეთი 1-0  ლანჩხუთი  

  5.სენაკი 4-1 ენგური-88  

  6.დელფინი - ისვენებს

 

                                           XVI-ტური   11 ნოემბერი შაბათი

  1.ფოთი-2 7-1 სენაკი 

  2.ენგური-88  0-2 კოლხეთი 

  3.ლანჩხუთი  3-1 მარტვილი 

  4.სპ. სამტრედია  0-4 ოდიში-1919  

  5.ფოთიი 0-6 დელფინი  

  6.დინ. ბათუმი - ისვენებს

 

                                      XVII-ტური  18 ნოემბერი შაბათი

  1.დინ. ბათუმი 3-0 ფოთი 

  2.დელფინი 3-0 სპ. სამტრედია 

  3.ოდიში-1919 4-1 ლანჩხუთი 

  4.მარტვილი 3-0 ენგური-88 

  5.კოლხეთი 3-2 სენაკი 

  6.ფოთი-2 - ისვენებს

 

                                           XVIII  - ტური  25 ნოემბერი შაბათი

  1.ფოთი-2 3-1 კოლხეთი 

  2.სენაკი 1-2 მარტვილი 

  3.ენგური-88 0-6 ოდიში-1919 

  4.ლანჩხუთი 2-2 დელფინი 

  5.სპ. სამტრედია 4-2 დინ.ბათუმი 

  6.ფოთი - ისვენებს

 

 

           საკონტაქტო ტელეფონები:                                                   
1. საფეხბურთო სკოლა ფოთი -ჭანტურია გიორგი  592  00  01 63
2. საფეხბურთო სკოლა ფოთი-2 - თოდუა გიორგი  574  04  76  72
3. საფეხბურთო სკოლა ლანჩხუთი - იმნაძე დავითი 551 09 40 65       
4. დინამო ბათუმი- კუბლაშვილი ვალერი   598  55  22  21                       
5.ენგური - 88 წალენჯიხა -  ფიფია დათა     597  44  30  44                    
6.დელფინი ბათუმი-ალიფირენკო    იური  577 03 24 25                      
7.სენაკი სენაკი-სულაძე ლევანი   598 39 12 05                                         
8. ოდიში-1919 ზუგდიდი- აქუბარდია მაკარი  551 13 14 13                
9.კოლხეთი ხობი - სანაია ალექსანდრე  511 12  96  92                            
10.აკადემია მარტვილი - მარკოზია ჯიმშერი    577 51 33 70             
11.სპორტი სამტრდია -ჭიქაშუა  ნიკოლოზი   591 63 98 91                     
 

 

 

 

 

მეგობრები

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti