სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

             სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაციის 2021 წლი

                  ჭაბუკთა გათამაშებების U-10-ის კ ა ლ ე ნ დ ა რ ი  ( ფესტივალი)

 

     გუნდი                                             თ   მ   ფ   წ   გგ   მგ   +/-   ქ 
ს/კ სამტრედია 8 6 1 1 21 9 +12 19
მარტვილის ფეხბურთის აკადემია 7 4 2 1 14 8 +6 14
ს/კ კოლხა ზუგდიდი  6 4 1 1 17 4 +13 13
ფოთის ფეხბურთის სკოლა 6 3 1 2 9 5 +4 10
ს/კ სენაკი სენაკი 8 2 1 5 10 37 -27 7
ს/კ დინამო ბათუმი 5 1 1 3 14 20 -5 4
სპორტული სკოლა ლანჩხუთი 7 0 1 6 6 19 -13 1

               

   

                                                           პირველი წრე

                                            I ტური (ბათუმი) 11.04.2021

 

1. ფოთის ფეხბურთის სკოლა 5 - 0 ს/კ სენაკი სენაკი 

2. სპორტული სკოლა ლანჩხუთი 0 - 3 ს/კ კოლხა ზუგდიდი 

3. ს/კ სამტრედია 4 - 2 ს/კ დინამო ბათუმი 

4. მარტვილის ფეხბურთის აკადემია - ისვენებს

 

                                                           18.04.2021

                                                    I I ტური (ფოთი) 

1. კოლხა 3 - 0 სამტრედია 

2. სენაკი 4  - 0  ს.ს ლანჩხუთი 

3. ფ.ა მარტვილი 2 - 0 ფ.ს ფოთი

4. დინამო ისვენებს

  

                                                             25.04.2021

                                      III ტური (კახათი,ზუგდიდის რ-ნი)   

1. ს.ს ლანჩხუთი 2 - 4 ფ.ა მარტვილი 

2. სამტრედია 4 - 0 სენაკი 

3. დინამო 2 - 8 კოლხა 

4. ფ.ს ფოთი - ისვენებს

 

                                                            02.05.2021
                                                  IV ტური (ლანჩხუთი)

 

1. სენაკი -  დინამო 12:00

2. ფ.ა მარტვილი - სამტრედია 13:00

3. ფ.ს.ფოთი - ს.ს ლანჩხუთი 14:00

4. კოლხა - ისვენებს 

 

                                                              09.05.2021
                                                        V ტური (სენაკი) 

 

1. სმტრედია - ფ.ს ფოთი 12:00

2. დინამო - ფ.ა მარტვილი 13:00

3. კოლხა - სეწნაკი 14:00

4. ს.ს ლანჩხუთი - ისვენებს

 

                                                             16.05.2021

                                                   VI ტური (სამტრედია)

1. ფ.ა მარტვილი 1 - 3 კოლხა 12:00

2. ფ.ს ფოთი - დინამო 13:00 გადაიდო

3. ს.ს ლანჩხუთი 1 - 3 სამტრედია 

4. სენაკი - ისვენებს

 

                                                               23.05.2021
                                                     VII ტური (მარტვილი)

1. დიანმო 2 - 2 ს.ს ლანჩხუთი 

2. კოლხა 0 - 0 ფ.ს ფოთი 

3. სენაკი 1 - 1 ფ.ა მარტვილი 

4. სამტრედია - ისვენებს

                                                                 მეორე წრე

                                                                30.05.2021
                                                    VIII ტური (სამტრედია)

1. სენაკი 0 - 2 ფ.ს ფოთი 

2. კოლხა - ს.ს ლანჩხუთი 13:00 გადაიდო

3. დინამო 2 - 3  სამტრედია 

4. ფ.ა მარტვილი - ისვენებს

 

                                                                      06.06.2021
                                                            IX ტური (მარტვილი)

1. სამტრედია 1 - 0 კოლხა 

2. ს.ს.ლანჩხუთი 1 - 2 სენაკი

3. ფ.ს ფოთი 0 - 3 ფ.ა მარტვილი 

4.დინამო - ისვენებს

 

                                                                      13.06.2021
                                                               X ტური (ბათუმი)

1. ფ.ა მარტვილი 2 - 1 ს.ს ლანჩხუთი

2. სენაკი 0 - 5 სამტრედია 

3. კოლხა - დინამო 

4. ფ..ს ფოთი - ისვენებს

 

                                                                    20.06.2021
                                                             XI ტური (ფოთი)

1. დინამო 8 - 3 სენაკი 

2. სამტრედია 1 - 1 ფ. ა მარტვილი 

3. ს.ს ლანჩხუთი 0 - 2 ფ.ს ფოთი

4. კოლხა - ისვენებს

 

                                                         XII ტური (კოლხა)

1. ფ.ს ფოთი - სამტრედია 

2. ფ. ა. მარტვილი - დინამო

3. სენაკი - კოლხა

4. ს.ს ლანჩხუთი - ისვენებს

 

                                                   XIII ტური (ლანჩხუთი)

1. კოლხა - ფ.ა მარტვილი

2. დინამო - ფ.ს ფოთი

3. სამტრედია - ს.ს ლანჩხუთი

4. სენაკი - ისვენებს

 

                                                        XIV ტური (სენაკი)

 

1. ს.ს ლანჩხუთი - დინამო

2. ფ.ს ფოთი - კოლხა

3. ფ.ა მარტვილი -სენაკი

4. სამტრედია - ისვენებს

 

მესამე წრის კალენდარი გეცნობებათ დამატებით

საკონტაქტო ტელეფონი:

1. ფოთის ფეხბურთის სკოლა - ცაავა ნუგზარი - 579 80 07 84

2. მარტვილის ფეხბურთის აკადემია - მარკოზია ჯიმშერი - 577 51 33 70 

3. სპორტული სკოლა ლანჩხუთი - ბერია ვარდენ - 598 89 51 59, 593 25 71 11

4. ს/კ სენაკი სენაკი - ხუხუა თამაზი - 571 17 75 75

5.ს/კ კოლხა ზუგდიდი - ჭითანავა ბაკური - 592 77 80 33 

6. ს/კ დინამო ბათუმი - გოგიტიძე ამირანი - 577 72 76 12

7. ს/კ სამტრედია სამტრედია - მეგენეიშვილი ლერი - 593 45 40 64

 

 

 

მეგობრები

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti