სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაციის 2024 წლის
ჭაბუკთა გათამაშების U-15-ის კ ა ლ ე ნ დ ა რ ი ორ წრედ
გუნდი | თ | მ | ფ | წ | გგ | მგ | +/- | ქ |
ს.ს. ლანჩხუთი | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | +5 | 3 |
ხაბუმე ჩხოროწყუ | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | +5 | 3 |
ს.ს. ფოთი | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | +4 | 3 |
კოლხა ზუგდიდი | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -5 | 0 |
გონიო ბათუმი | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -5 | 0 |
ლაიოსი ბათუმი | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 0 |
პირველი წრე
I-ტური 25 მარტი ორშაბათი
1.ს.ს. ფოთი 4-0 ლაიოსი ბათუმი
2.ს.ს. ლანჩხუთი 5-0 კოლხა ზუგდიდი
3. სქურიწალენჯიხა-ჩაქვი ბათუმი 15.30
26 მარტი სამშაბათი
4. მახინჯაური ბათუმი-ბაია ზუგდიდი 15.00
5.გონიო ბათუმი 0-5 ხაბუმე ჩხოროწყუ
6. ეგრისი სენაკი--ისვენებს
II ტური 1 აპრილი ორშაბათი
1.ბაია -გონიო 16.30
2.ჩაქვი-მახინჯაური 16.30
3.ეგრისი - ფოთი 15.00
2 აპრილი სამშაბათი
4.ლაიოსი-ლანჩხუთი 15.00
5.კოლხა - სქური 15.00
6.ხაბუმე -ისვენებს
III-ტური 10 აპრილი ოთხშაბათი
1.ლანჩხუთი-ეგრისი 15.00
2.სქური-ლაიოსი 15.00
3.მახიბჯაური-კოლხა 15.00
12 აპრილი პარასკევი
4. გონიო - ჩაქვი 15.00
5.ხაბუმე - ბაია 15.00
6.ფოთი-ისვენებს
IV -ტური 16 აპრილი სამშაბათი
1. ეგრისი -სქური 15.00
2. ფოთი-ლანჩხუთი-16.00
3. ლაიოსი-მახინჯაური 14.00
19 აპრილი პარასკევი
4.ჩაქვი-ხაბუმე 15.30
5.კოლხა -გონიო 15.30
6.ბაია -ისვენებს
V-ტური 23 აპრილი სამშაბათი
1. სქური -ფოთი 16.30
2. მახინჯაური - ეგრისი 16.30
3. გონიო -ლაიოსი 14.30
24 აპრილი ოთხშაბათი
4. ხაბუმე -კოლხა 15.00
5. ბაია - ჩაქვი 16.30
6. ლანჩხუთი-ისვენებს
VI-ტური 20 აპრილი სამშაბათი
1. კოლხა - ბაია 14.30
2. ლაიოსი -ხაბუმე 15.30
3. ეგრისი -გონიო 15.30
2-მაისი ხუთშაბათი
4. ფოთი -მახინჯაური 16.00
5. ლანჩხუთი-სქური 14.30
6.ჩაქვი-ისვენებს
VII -ტური 9 მაისი ხუთშაბათი
1.მახინჯაური-ლანჩხუთი 15.00
2.გონიო-ფოთი 17.00
3.ხაბუმე -ეგრისი 15.00
10 მაისი პარასკევი
4.ბაია -ლაიოსი 15.30
5.ჩაქვი-კოლხა 15.30
6.სქური-ისვენებს
VIII -ტური 16 მაისი ხუთშაბათი
1.ლაიოსი-ჩაქვი 14.30
2.ეგრისი-ბაია 15.00
3.ფოთი-ხაბუმე 16.30
17 მაისი პარასკევი
4.ლანჩხუთი-გონიო17.00
5.სქური-მახინჯაური 16.00
6კოლხა-ისვენებს
IX - ტური 22-მაისი ოთხშაბათი
1.გონიო-სქური 17.00
2.ხაბუმე-ლანჩხუთი 15.00
3.ბაია -ფოთი 15.00
24-მაისი პარასკევი
4.ჩაქვი-ეგრისი 15.00
5.კოლხა -ლაიოსი 15.30
6. მახინჯაური-ისვენებს
X-ტური 29 მაისი ოთხშაბათი
1. მახინჯაური-გონიო 14.30
2.სქური-ხაბუმე 14.30
3. ლანჩხუთი-ბაია 15.00
30 მაისი ხუთშაბათი
4.ფოთი- ჩაქვი 16.30
5.ეგრისი-კოლხა 15.00
6. ლაიოსი-ისვენებს
XI- ტური 6 ივნისი ხუთშაბათი
1.ხაბუმე - მახინჯაური 15.30
2. ბაია -სქური 15.00
3. ჩაქვი-ლანჩხუთი 15.30
7-ივნისი პარასკევი
4.კოლხა -ფოთი 15.00
5.ლაიოსი-ეგრისი 15.30
6.გონიო-ისვენებს
მეორე წრე
XII--ტური 12 ივნისი ოთხშაბათი
1.ლაიოსი-ფოთი 15.00
2. კოლხა - ლანჩხუთი 14.30
3.ჩაქვი-სქური 17.00
14 ივნისი პარასკევი
4.ბაია -მახინჯაური 15.00
5.ხაბუმე -გონიო 15.30
6.ეგრისი-ისვენებს
XIII -ტური 19 ივნისი ოთხშაბათი
1.გონიო-ბაია 17.00
2.მახინჯაური-ჩაქვი 14.30
3.სქური-კოლხა 14.30
21-ივნისი პარასკევი
4.ლანჩხუთი-ლაიოსი 15.00
5.ფოთი-ეგრისი 15.00
6. ხაბუმე -ისვენებს
XIV-ტური 26 ივნისი ოთხშაბათი
1.ეგრისი-ლანჩხუთი 14.30
2.ლაიოსი-სქური 17.00
3.მახინჯაური-კოლხა 14.30
28 ივნისი პარასკევი
4.ჩაქვი-გონიო 15.00
5.ბაია -ხაბუმე 15.00
6.ფოთი-ისვენებს
XV-ტური
1.ხაბუმე -ჩაქვი
2.გონიო-კოლხა
3.მახინჯაური-ლაიოსი
4.სქური-ეგრისი
5.ლანჩხუთი-ფოთი
5.ბაია -ისვენებს
XVI-ტური
1. ფოთი -სქური
2.ეგრისი-მახინჯაური
3.ლაიოსი-გონიო
4.კოლხა -ხაბუმე
5.ჩაქვი - ბაია
6.ლანჩხუთი-ისვენებს
XVII-ტური
1.ბაია -კოლხა
2.ხაბუმე - ლაიოსი
3.გონიო -ეგრისი
4.მახინჯაური-ფოთი
5.სქური-ლანჩხუთი
6.ჩაქვი -ისვენებს
XVIII-ტური
1.ლანჩხუთი-მახინჯაური
2.ფოთი-გონიო
3.ეგრისი -ხაბუმე
4.ლაიოსი-ბაია
5.კოლხა -ჩაქვი
6.სქური-ისვენებს
IX -ტური
1.ჩაქვი -ლაიოსი
2.ბაია-ეგრისი
3.ხაბუმე - ფოთი
4.გონიო-ლანჩხუთი
5.მახინჯაური- სქური
6.კოლხა-ისვენებს
XX -ტური
1.სქური-გონიო
2.ლანჩხუთი-ხაბუმე
3.ფოთი-ბაია
4.ეგრისი - ჩაქვი
5.ლაიოსი- კოლხა
6.მახინჯაური-ისვენებს
XXI- ტური
1.კოლხა-ეგრისი
2.ბაია-ეგრისი
3. ბაია -ლანჩხუთი
4.ხაბუმე - სქური
5.გონიო -მახინჯაური
6.ლაიოსი - ისვენებს
XXII-ტური
1.მახინჯაური- ხაბუმე
2.სქური-ბაია
3. ლანჩხუთი- ჩაქვი
4. ფოთი- კოლხა
5.ეგრისი -ლაიოსი
6.გონიო -ისვენებ
საკონტაქტო ტელეფონები:
1.ფოთი.ფოთი -ლერი 599 21 08 10
2. ლაიოსი .ბათუმი-გიორგი - 555 61 44 15
3 ლანხუთი.ლანხუთი -მანასე - 555 22 90 00
4. კოლხა-ზუგდიდი -როინი - 571 00 47 41
5. სქური .წალენჯიხა- გოგი - 595 03 69 40
6. ჩაქვი.ბათუმი -დავითი - 555 45 17 55
7. მახინჯაური -ბათუმიმიშა - 514 81 06 06
8. ბაია-ზუგდიდი- ლევანი - 555 98 22 00
9. ეგრისი .სენაკი-მური - 579 35 35 36
10. გონიო .ბათუმიიმედა - 577 40 08 61
11. ხაბუმე.ჩხოროწყუ -გიზო- 588 88 69 38