სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

                                                                                             

                სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაციის 2023 წლის

                           ჭაბუკთა გათამაშებების U-11-ის კ ა ლ ე ნ დ ა რ ი  ორ წრედ

  

 გუნდი                                   თ     მ     ფ     წ    გგ   მგ   +/-    ქ  
დინამო ბათუმი 22 20 2` 0 95 8 +87 62
სენაკი სენაკი 22 18 2 2 93 24 +69 56
საფეხბურთო სკოლა ფოთი 22 14 6 2 59 11 +48 48
ლოკომოტივი 22 14 4 4 63 32 +31 26
კოლხეთი ხობი 22 13 4 5 47 29 +18 43
ელფინი ბათუმი 22 8 3 11 42 48 -6 27
შუქურა ქობულეთი 22 7 4 11 40 41 -1 25
ოდიში 1919 22 7 3 12 40 52 -12 24
ვესტჯორჯია 22 7 0 15 34 63 -29 21
აკადემია მარტვილი 22 6 2 14 30 71 -41 20
მერცხალი ოზურგეთი 22 2 0 20 17 94 -77 6
ზანა აბაშა 22 1 0 21 10 75 -65 3

 

                                                                         პირველი წრე

                                          I - ტური  26 -მარტი-კვირა

  1. აკადემიამარტვილი 2-1 ზანა აბაშა   

  2.სენაკი სენაკი 12-0 მერცხალი ოზურგეთი  

  3.საფეხბურთო სკოლა ფოთი 1-1 ლოკომოტივი  

  4.ოდიში 1919 1-2 დელფინი ბათუმი  

  5. დინამო ბათუმი 6-0 ვესტჯორჯია

  6.შუქურა ქობულეთი 0-0 კოლხეთი ხობი 

 

 

                                            II-ტური  2-აპრილი-კვირა                                                                    

 1.ზანა 0-3  კოლხეთი                                                     

 2.ვესტჯორჯია 1-2 შუქურა                                         

 3.დელფინი 0-4 დინამო                                          

 4.ლოკომოტივი 5-1 ოდიში 1919                                

 5.მერცხალი 0-3 ფოთი                                               

 6.მარტვილი 1-7  სენაკი                                               

 

                                              III-ტური  9-აპრილი-კვირა                                                                

 1.სენაკი  7-0 ზანა                                                         

 2.ფოთი 5-0 მარტვილი                                               

 3.ოდიში 1919 7-1 მერცხალი                                       

 4. დინამო 3-0 ლოკომოტივი                                       

 5.შუქურა 6-2 დელფინი                                             

 6.კოლხეთი 5-2 ვესტჯორჯია  

                                

                                                IV-ტური14-აპრილი -პარასკევი

 1. ზანა 0-1 ვესტჯორჯია 

 2. დელფინი 0-2 კოლხეთი  

 3.ლოკომოტივი 2-1  შუქურა 

 4.მერცხალი 0-5  დინამო  

 5. მარტვილი 2-1  ოდიში  

 6. სენაკი 4-0 ფოთი  

 

                                                   V-ტური 23-აპრილი -კვირა

 1.ფოთი 6-0  ზანა 

 2.ოდიში 1919   2-5  სენაკი 

 3. დინამო 5-0 მარტვილი 

 4. შუქურა 4-0 მერცხალი 

 5.კოლხეთი 2-1 ლოკომოტივი

 6. ვესტჯოტჯია 3-1 დელფინი 

 

                                             VI-ტური  30-აპრილი-კვირა                                                              

 1.ზანა 0-2  დელფინი                                              

 2.ლოკომოტივი 5-0  ვესტჯორჯია                        

 3.მერვცალი 1-3 კოლხეთი                                         

 4.მარტვილი 1-1 შუქურა                                 

 5.სენაკი 3-5 დინამო                                     

 6.ფოთი 3-1 ოდიში 1919             

                            

                                                VII -ტური 7-მაისი-კვირა                                                                       

 1.ოდიში 2-0 1919 ზანა                              

 2.დინამო 0-0 ფოთი                                        

 3.შუქურა 1-2 სენაკი                                  

 4.კოლხეთი 4-1 მარტვილი                                   

 5.ვესტჯორჯია 5-0 მერცხალი                     

 6.დელფინი 1-4 ლოკომოტივი         

                  

                                                 VIII - ტური  14-მაისი-კვირა                                                                 

 1.ზანა 1-5 ლოკომოტივი                                       

 2.მერცხალი  0-4  დელფინი                                   

 3.მარტვილი  5-0  ვესტჯორჯია                         

 4.სენაკი  1-0  კოლხეთი                                        

 5.ფოთი 3-0  შუქურა                                           

 6.ოდიში 1919   1-9   დინამო        

 

                                                     IX-ტური  21-მაისი-კვირა                                            

 1.დინამო 5-0 ზანა                                                 

 2.შუქურა  1-1  ოდიში 1919                                   

 3.კოლხეთი 0-0  ფოთი                                      

 4.ვესტჯორჯია 2-3  სენაკი                                

 5.დელფინი 3-3  მარტვილი                                 

 6.ლოკომოტივი 5-1 მერცხალი 

 

 

                                                       X-ტური28-მაისი-კვირა

 1. ზანა 3-2  მერცხალი  

 2. მარტვილი 1-3  ლოკომოტივი

 3. სენაკი 2-0  დელფინი 

 4.ფოთი 5-0 ვესტჯორჯია 

 5.ოდიში-1919   0-0  კოლხეთი  

 6.დინამო 1-0  შუქურა  

                                                   

                                                    XI-ტური4-ივნისი-კვირა

 1. შუქურა 4-1  ზანა 

 2. კოლხეთი 1-5  დინამო  

 3.ვესტჯორჯია 5-4 ოდიში 1919 

 4. დელფინი 1-1  ფოთი  

 5. ლოკომოტივი 2-2 სენაკი  14.00

 6. მერცხალი 1-3 მარტვილი  

 

                                           მეორე წრე    XII-ტური11-ივნისი-კვირა

 1. ზანა  0-1  მარტვილი  

 2. მერცხალი 0-5 სენაკი 

 3. ლოკომოტივი 1-1 ფოთი  

 4. დელფინი 2-3 ოდიში 1919 

 5. ვესტჯორჯია 0-1 დინამო  

 6.კოლხეთი 4-2 შუქურა  

 

                                              XIII-ტური  24 სექტემბერი კვირა

 1.კოლხეთი 5-1 ზანა  

 2. შუქურა 1-2  ვესტჯორჯია  

 3. დინამო 3-1 დელფინი  

 4. ოდიში 1919  2-5 ლოკომოტივი 

 5. ფოთი 6-1 მერცხალი  

 6. სენაკი 8-1  მარტვილი       

                

                                                  XIV-ტური   1- ოქტომბერი კვირა                              

 1.ზანა 0-6 სენაკი                                                    

 2.მარტვილი 0-5 ფოთი                                       

 3.მერცხალი 0-1 ოდიში 1919                            

 4.ლოკომოტივი 2-5 დინამო                                       

 5.დელფინი 2-1 შუქურა                                        

 6. ვესტჯორჯია 1-3 კოლხეთი                        

 

                                                   XV-ტური  8-ოქტომბერი კვირა                                                                                 

 1.ვესტჯორჯია 3-0 ზანა                                    

 2.კოლხეთი 0-0 დელფინი                            

 3.შუქურა 0-2 ლოკომოტივი                                  

 4.დინამო 7-0 მერცხალი                                     

 5.ოდიში 1919  3-2  მარტვილი                                     

 6.ფოთი 1-2 სენაკი   

                                                           

                                                 XVI-ტური    15 ოქტომბერი კვირა                                                                         

 1.ზანა 0-2  ფოთი                                               

 2. სენაკი 4-0  ოდიში 1919                                                 

 3. მარტვილი 0-8  დინამო                                         

 4ლოკომოტივი 1-3 კოლხეთი                                    

 5.დელფინი 2-0  ვესტჯორჯია                              

 6.მერცხალი 0-5  შუქურა                             

 

                                                 XVII-ტური      22 ოქტომბერი კვირა                                                                     

 1.დელფინი  8-2 ზანა                                                    

 2.ვესტჯორჯია 1-3 ლოკომოტივი                               

 3.კოლხეთი 4-0 მერცხალი                        

 4.შუქურა 4-1 მარტვილი                                       

 5. დინამო   1-0 სენაკი                                

 6. ოდიში 1919  0-2  ფოთი                                 

 

                                                 XVIII-ტური 29 ოქტომბერი კვირა

 1. ზანა 0-3 ოდიში 1919 

 2.ფოთი 1-1  დინამო  

 3. სენაკი 5-1 შუქურა 

 4. მარტვილი 1-4 კოლხეთი 

 5.მერცხალი 6-0  ვესტჯორჯია  

 6. ლოკომოტივი 3-1 დელფინი 

                                                

                                                   XIX- ტური 5 ნოემბერი კვირა

 1. ლოკომოტივი 4-0 ზანა 

 2. დელფინი 1-0 მერცხალი 

 3. ვესტჯორჯია 3-1 მარტვილი 

 4. კოლხეთი 1-2 სენაკი 

 5. შუქურა 0-3 ფოთი

 6. დინამო 6-1 ოდიში 1919  

 

                                                 XX-ტური 12 ნოემბერი კვირა

 1.ზანა 0-6  დინამო 

 2. ოდიში 1919 2-2 შუქურა 

 3. ფოთი 4-1 კოლხეთი 

 4. სენაკი 4-1 ვესტჯორჯია 

 5. მარტვილი 0-3 დელფინი 

 6. მერცხალი 2-5 ლოკომოტივი 

 

                                                  XXI- ტური 19 ნოემბერი კვირა

 1. მერცხალი 1-0 ზანა  

 2. ლოკომოტივი 1-0 მარტვილი 

 3. დელფინი 2-7 სენაკი 

 4. ვესტჯორჯია 2-4 ფოთი 

 5. კოლხეთი 2-1 ოდიში 1919 

 6. შუქურა 0-5  დინამო 

                                                 XXII- ტური 26 ნოემბერი კვირა

 1.ზანა   1-4   შუქურა 

 2. დინამო 4-0 კოლხეთი 

 3.ოდიში 1919 4-0  ვესტჯორჯია

 4. ფოთი 3-0  დელფინი 

 5. სენაკი  3-3  ლოკომოტივი 

 6.მარტვილი 4-1 მერცხალი 

                 

   საკონტაქტო ტელეფონები:             

 

1.აკადემიამარტვილი- ბარამია დავითი        571 00 84 84              

2.ზანა აბაშა- ბოკერია გიორგი   577 98  09  06                                        

3.სენაკი სენაკი- ხუხუა თამაზი   571  17  75  75                                   

4.მერცხალი ოზურგეთი-  ჩხაიძე ვახტანგი   574  01  01 98                    

5.საფეხბურთო სკოლა ფოთი- გუჯაბიძე  ბიძინა   592  15  91  67

6.ლოკომოტივი სამტრედია - ხუჭუა ალექსანდრე    595    95 37  59

7.ოდიში 1919 – ალანიძე თეიმურაზ   577  42  51  37                            

8.დელფინი ბათუმი- ალიფირენკო იურა   577  03  24  25                   

9. დინამო ბათუმი-ჯორბენაძე გია        558  20  93  00                          

10.ვესტჯორჯია-  ბერძენიშვილი გიორგი   597 96  19  96                  

11.შუქურა ქობულეთი- გოგიტიძე მერაბი  599  24  08  49 . 599  23  31 26                                           

12.კოლხეთი ხობი-  სანაია ალექსანდრე     511  12  96  92                   

 

 

 

 

 

მეგობრები

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti