სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

                                                                                             უ– 11 

გუნდი                              თ   მ   ფ  წ   გგ  გმ  +-   ქ 
დინამო მარტვილი
15 14 1 0 58 7 +51 43
დინამო ბათუმი 14 11 2 1 67 9 +58 35
ბაია ზუგდიდი 15 12 0 3 65 20 +45 36
კოლხეთი ხობი 16 7 1 8 31 30 +1 22
მერანი მარტვილი 14 5 0 9 22 37 -15 15
ენგური-88 წალენჯიხა 15 4 2 9 20 48 -28 14
კოლხეთი ფოთი 15 4 0 11 24 42 -18 12
ზანა აბაშა 14 2 3 9 12 39 -27 9
დინამო-2 ბათუმი 15 1 1 13 14 76 -62 4

 

                                                           (შაბათი)


 
                                   
 I ტური  13.04.2019 (ბათუმი) 
                 კოლზეთი ხობი       1-5   დინამო მარტვილი                     
                 ზანა აბაშა                  0-2   ენგური-88 წალენჯიხა                      
                დინამო-2 ბათუმი  2-5   ბაია ზუგდიდი                          
                დინამო ბათუმი      5-1   მერანი მარტვილი                   
                 კოლხეთი ფოთი - ისვენებს
 
                                                   II ტური  20.04.2019 (ბაიას ბაზა)

                                                                   (შაბათი)

                    ენგური-88 წალენჯიხა 1-4  კოლხეთი ხობი  
                    მერანი მარტვილი         5-1  დინამო-2 ბათუმი      
                     კოლხეთი ფოთი           1- 6  დინამო ბათუმი           
                   ბაია ზუგდიდი            11-1 ზანა აბაშა                       
                   დინამო მარტვილი - ისვენებს

 

                                                      III ტური  27.04.2019 (ფოთი,მალანია)

                                                                           (შააბთი)

                         ზანა აბაშა                  0 - 2   მერანი მარტვილი            

                         კოლხეთი ხობი        1- 3    ბაია ზუგდიდი       

                         დინამო მარტვილი  5 - 0   ენგური-88         

                       დინამო-2 ბათუმი 0-3 კოლხეთი ფოთი 

                        დინამო ბათუმი - ისვენებს 

 

                                                    IV ტური  04.05.2019 (მარტვილი, სერგიეთი)

                                                                           შაბათ

                             კოლხეთი ფოთი     3-0  ზანა                             

                             მერანი მარტვილი  3-2   კოლხეთი ხობი   

                             დინამო ბათუმი     13-0 დინამო -2 ბათუმი    

                          ბაია ზუგდიდი       1-4  დინამო მარტვილი    

                          ენგურ-88 - ისვენებს 

 

                                                V ტური 11.05.2019 (ხობი)
                                                                             შაბათი

                              დინამო მარტვილი 2-0 მერანი მარტვილი 

                              ენგური-88 1-8 ბაია ზუგდიდი                 

                              ზანა აბაშა 1-1 დინამო ბათუმი                   

                            კოლხეთი ხობი 2-0 კოლხეთი ფოთი      

                            დინამო-2 ბათუმი ისვენებს


                                                            
VI ტური  18.05.2019 (ჯვარი) 

                                                                                შაბათი

                                 კოლხეთი ფოთი 0-5 დინამო მარტვილი 

                                 დინამო ბათუმი 5-2 კოლხეთი ხობი     

                                 დინამო-2 ბათუმი 1-5 ზანა აბაშა               

                              მერანი მარტვილი 2-3 ენგური-88            

                               ბაია ზუგდიდი - ისვენებს

                                                     VII 25.05.2019 (ბათუმი)

                                                           შააბათი

                                    დინამო მარტვილი 3-1 დინამო ბათუმი

                                    ბაია ზუგდიდი 5-2 მერანი მარტვილი    

                                    ენგური-88 1-4 კოლხეთი ფოთი              

                                კოლხეთი ხობი 3-0 დინამო -2 ბათუმი   

                                 ზანა აბაშა - ისვენებს

 

                                                   VIII 01.06.2019 (აბაშა)

                                                                        (შაბათი)

                                    კოლხეთი ფოთი 1-4 ბაია ზუგდიდი              

                                    დინამო ბათუმი 5-1 ენგური-88 წალენჯიხა

                                    დინამო-2 ბათუმი 0-10 დინამო მარტვილი   

                                 ზანა აბაშა 0-0 კოლხეთი ხობი                       

                                  მერანი მარტვილი - ისვენებს 

                        

                                      IX ტური 08.06.2019 (მარტვილი)

                                                              (შაბათი)

                                       დინამო მარტვილი 2-0 ზანა აბაშა             

                                       ენგური 88 2-2 დინამო-2 ბათუმი              

                                       ბაია ზუგდიდი 1-3 დინამო ბათუმი         

                                    მერანი მარტვილი 0-2 კოლხეთი ფოთი  

                

 
                                 II წრე     X ტური 15.06.2019 (ბათუმი)
                                                                 (შაბათი)

                                       დიანმო მარტვილი 2-0 კოლხეთი ხობი   

                                       ენგური-88 წალენჯიხა 1-1 ზანა აბაშა     

                                        ბაია ზუგდიდი 6-1 დინამო -2 ბათუმი   

                                    მერანი მარტვილი 0-4 დინამო ბათუმი

                                    კოლხეთი ფოტი - ისვენებს

 
                                      XI ტური  21.09.19 (შაბათი) ბაიას ბაზა

                                       კოლხეთი ხობი 2-0 ენგური-88 წალენჯიხა  

                                        დინამო-2 ბათუმი 2-3 მერანი მარტვილი   

                                        დინამო ბათუმი 3-0 კოლხეთი ფოთი          

                                    ზანა აბაშა 0-2 ბაია ზუგდიდი                     

                                      დინამო მარტვილი ისვენებს

                 

                                XII ტური 29.09.29 (კვირა) ფოთი

                                        მერანი მარტვილი 2-1 ზანა აბაშა      

                                         ბაია ზუგდიდი 2-1ოლხეთი ხობი  

                                         ენგური 88 0-3 დინამო მარტვილი 

                                     კოლხეთი ფოთი 3-0 დინამო_2 ბათუმი 

                                     დინამო ბათუმი - ისვენებს


                                 
 XIII ტური  05.10.19 (შაბათი) მარტვილი

                                         ზანა აბაშა 3-2 კოლხეთი ფოთი  

                                         კოლხეთი ხობი 0-1 მერანი მარტვილი   

                                         დინამო 2 - ბათუმი 0-9 დინამო ბათუმი  

                                     დიანმო მარტვილი 2-1 ბაია ზუგდიდი  

                                      ენგური-88 - ისვენებს

                               XIV ტური 13.10.19 (კვირა) ხობი

                                          დინამო ბათუმი 4-0 ზანა აბაშა 

                                          მერანი მარტვილი 2-4 დინამ ომარტვილი  

                                          ბაია ზუგდიდი 6-1 ენგური-88 

                                      კოლხეთი ფოთი 2-4 კოლხეთი ხობი  

                                       დინამო -2 ბათუმი - ისვენებს 

                                XV ტური   20.10.19 (კვირა) ჯვარი

                                          დინამო მარტვილი 6-1 კოლხეთი ფოთი

                                          კოლხეთი ხობი 2-4 დინამო ბათუმი         

                                          ზანა აბაშა 1-4 დინამო-2 ბათუმი               

                                      ენგური -88 1-0 მერანი მარტვილი           

                                      ბაია ზუგდიდი - ისვენებს 

                                             

                                          XVI ტური  27.10.19 (კვირა) ბათუმი

                                         დინამო -2 ბათუმი 1-3 კოლხეთი ხობი 12:00
                                         კოლხეთი ფოთი 0-5 ენგური-88             13:00
                                         მერანი მარტვილი 0-7 ბაია ზუგდიდი   14:00
                                         დინამო ბათუმი 0-0 დინამო მარტვილი  15:00
                                         ზანა აბაშა -  ისვენებს

                                      XVII ტური      03.11.19 (კვირა) აბაშა

 

                                          ბაია ზუგდიდი 3-0 კოლხეთი ფოთი
                                          ენგური88 1-6 დინამო ბათუმი     
                                          დინამო მარტვილი 5-0 დინამო-2 ბათუმი  
                                          კოლხეთი ხობი 4-0 ზანა აბაშა  
                                          მერანი მარტვილი - ისვენებს


                                     
               XVII ტური 10.11.19 (კვირა)მარტვილი

                                          ზანა აბაშა - დინამო მარტვილი   12:00
                                           დინამო-2 ბათუმი - ენგური-88    13:00
                                           დინამო ბათუმი - ბაია ზუგდიდი 14:00 
                                           კოლხეთი ფოთი - მერანი მარტვილი  15:00
                                           კოლხეთი ხობი - ისვენებს 

 

                                                                    
 
 
 საკონტაქტი ინფორმაცია
  1. ზვიად გვასალია (ფოთი)  599 42 84 30; 579 83 12 13
  2. ელდარ კუპრაძე (ბათუმი-2) 577 20 35 05
  3. მერაბ გეთია (ბათუმი) 595 57 75 71
  4. ვენედიქტე მიმინოშვილი (აბაშა) 551 09 14 60
  5. პაატა ხვიჩია (ხობი) 555 10 15 35; 591 71 37 64
  6. ზაზა ასაბაშვილი (მარტვილი) 595 50 90 72
  7. ბადრი თოდუა (ენგური88) 591 05 62 04
  8. ზურაბ დანელია (მარტვილი) 595 50 90 79
  9. ოთარ ძალამიძე (ბაია) 599 21 88 18 
 
სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაცია
 
 
  


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

მეგობრები

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti