სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

                                                                                             

                სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაციის 2024 წლის

    ჭაბუკთა გათამაშებების U-11-ის გათამაშებაში მონაწილეობს 17 გუნდი, რომლებიც   დაიყოფა

                            ,,ა'' და ,,ბ'' ჯგუფად. ჩემპიონატი ჩატარდება ჯგუფებში სამ წრედ

  

 

                                                             პირველი  წრე

              ,, ა’’- ჯგუფი                                                                                      ,,ბ’’ჯგუფი                                                   

        I-ტური 23 მარტი შაბათი                                                            I-ტური   23 მარტი შაბათი      

1.ლურჯი  ბათუმი 5-0 სამეგრელო ჩხოროწყუ                   1. ს.ს. მარტვილი 1-4 თეთრი ბათუმი  

2.ბაია ზუგდიდი 6-0 სპ.სკოლა ხელვაჩაური                      2.ეგრისი სენაკი 7-2  მერცხალი ოზურგეთი  

                24 მარტი კვირა                                                                24 მარტი კვირა

3.კოლხეთი ხობი 3-2 ბათუსი ბათუმი                                    3.აკადემია ივენტუსი 0-3  აკადემია ბომბორა

4.ოდიში-1919  1-1 დელფინი ბათუმი                                      4.ს.ს. ლანჩხუთი  3-2 ჯვარი  წალენჯიხა 

5. საფ. სკ.ფოთი- ისვენებს                     

 

                                

     II-ტური     30 მარტი შაბათი                                          II-ტური 30 მარტი შაბათი

1.სამეგრელო 1-1 ბაია                                                     1. თეთრი 5-0 ჯვარი  

2.ხელვაჩაური 2-2 კოლხეთი                                          2. ბომბორა 6-0 ლანჩხუთი    

    31 მარტი კვირა                                                                  31 მარტი კვირა

3.ბათუსი 2-2 ოდიში 1919                                             3. მერცხალი 1-3 ივენტუსი 

4.ფოთი 9-0 ლურჯი                                                       4.მარტვილი 3-0 ეგრისი 

5. დელფინი  -ისვენებს                                          

     III-ტური  6 აპრილი შაბათი                                           III-ტური 6 აპრილი  შაბათი

1.ბაია 4-2 ფოთი                                                           1. ეგრისი 0-3 თეთრი 

2. კოლხეთი 2-0 სამეგრელო                                       2.ივენტუსი 0-1 მარტვილი 

   7 აპრილი -კვირა                                                                      7- აპრილი კვირა

3. ოდიში 3-1 ხელვაჩაური                                         3. ლანჩხუთი 5-0 მერცხალი 

4. დელფინი 7-3 ბათუსი                                            4.ჯვარი 0-7 ბომბორა  

5. ლურჯი-ისვენებს                                                 

 

     IV-ტური 13 აპრილი შაბათი                                       IV-ტური 13 აპრილი შაბათი

1.ფოთი 7-0 კოლხეთი                                                    1.თეთრი 0-1  ბომბორა  

2.  ლურჯი 3-2 ბაია                                                        2. მერცხალი 2-3 ჯვარი 

          14 აპრილი -კვირა                                                               14 აპრილი კვირა

3. სამეგრელო 0-1 ოდიში 1919                                    3. მარტვილი 1-0 ლანჩხუთი 

4. ხელვაჩაური 3-3 დელფინი                                     4.ეგრისი 1-0 ივენტუსი 

5. ბათუსი -ისვენებს                                                                     

           V-ტური 20 აპრილი შაბათი                                          V-ტური აპრილი შაბათი

1.კოლხეთი 5-0 ლურჯი                                            1.ივენტუსი 2-2  თეთრი 

2.დელფინი 1-0 სამეგრელო                                     2. ლანჩხუთი 1-2 ეგრისი 

           21 აპრილი კვირა                                                                  21 აპრილი კვირა

3.ოდიში      1919 0-3 ფოთი                                       3.ჯვარი 1-5  მარტვილი 

4. ბათუსი 2-3 ხელვაჩაური                                       4.ბომბორა 7-1 მერცხალი  

5. ბაია-ისვენებს               

   VI-ტური 27 აპრილი შაბათი                                     VI-ტური 27 აპრილი შაბათი

1.ბაია 5-4 კოლხეთი                                                 1.თეთრი  5-1 მერცხალი 

2.ფოთი 4-1 დელფინი                                              2.მარტვილი 0-4 ბომბორა 

  28 აპრილი კვირა                                                                      28 აპრილი კვირა

3.ლურჯი 0-5 ოდიში 1919                                       3.ეგრისი 4-2  ჯვარი 

4.სამეგრელო 1-4 ბათუსი                                         4.ივენტუსი 1-1 ლანჩხუთი 

5.ხელვაჩაური- ისვენებს

 

     VII-ტური  4  -მაისი შაბათი                                          VII-ტური 4 მაისი შაბათი

1.ოდიში 1919 1-0 ბაია                                            1.ლანჩხუთი 2-3  თეთრი 

2.დელფინი 3-1 ლურჯი                                          2.ჯვარი 0-7  ივენტუსი 

3. ბათუსი 2-2 ფოთი                                                3. მერცხალი 1-3   მარტვილი 

4. ხელვაჩაური 1-0  სამეგრელო                              4.ბომბორა 4-0 ეგრისი 

5.კოლხეთი - ისვენებს                                                   

 

  VIII-ტური                                                                                      მეორე  წრე

11- მაისი შაბათი                                                                     VIII-ტური 11 მაისი

1. ფოთი 4-1  ხელვაცაური                                          1. თეთრი 4-0  მარტვილი

2. ლურჯი 0-2 ბათუსი                                                2.მერცხალი 3-1 ეგრისი 

       12 მაისი კვირა                                                                  12 მაისი კვირა

3. ბაია 3-1  დელფინი                                                    3.ბომბორა 7-0 ივენტუსი 

4. კოლხეთი 0-4 ოდიში 1919                                        4.ჯვარი 1-6  ლანჩხუთი 

5. სამეგრელო -ისვენებს

 

IX-ტური    18 მაისი შაბათ                                                      IX-ტური  18 მაისი შაბათი

1.დელფინი 3-1 კოლხეთი                                           1. ჯვარი 1-3   თეთრი 

2.ბათუსი 3-3 ბაია                                                        2.ლანჩხუთი 3-0  ბომბორა 

 19 მაისი კვირა                                                                             19 მაისი კვირა

3.ხელვაჩაური 2-1 ლურჯი                                       3.ივენტუსი 4-0 მერცხალი 

4. სამეგრელო 0-1 ფოთი                                            4.ეგრისი 0-4  მარტვილი 

5.ოდიში 1919 -ისვენებს

 

         მეორე     წრე                                                                   X-ტური

X -ტური  25 მაისი შაბათი                                            25 მაისი შაბათი

1.ბათუსი 2-4 კოლხეთი                                           1. თეთრი 0-0 ეგრისი 

2.ხელვაჩაური 1-4 ბაია                                            2. მარტვილი 2-0  ივენტუსი 

 

 26 მაისი კვირა                                                                    26 მაისი -კვირა

3. სამეგრელო 0-0 ლურჯი                                         3.მერცხალი 3-5 ლანჩხუთი 

4. დელფინი 0-1  ოდიში 1919                                   4.ბომბორა 11-0 ჯვარი 

5.ფოთი - ისვენებს

 

XI-ტური  1-ივნისი შაბათი                                       XI-ტური 1-ივნისი შაბათი

1.კოლხეთი 3-0 ხელვაჩაური                                     1.ბომბორა 10-3  თეთრი 

2. დელფინი -ისვენებს                                                2.ჯვარი 2-2 მერცხალი  

 

  2-ივნისი კვირა                                                                     2 -ივნისი კვირა

                                                                                                                                                                                            3.ლურჯი 0-5 ფოთი                                                  3.  ლანჩხუთი 3-2 მარტვილი 

4ოდიში 1919 3-1  ბათუსი                                        4.ივენტუსი 4-0 ეგრისი 

5. ბაია 7-0 სამეგრელო 

 

XII-ტური  8 ივნისი შაბათი                                     XII- ტური 8 ივნისი შაბათი

1.ფოთი  3-0  ბაია                                                      1.თეთრი  3-1 ივენტუსი 

2.სამეგრელო 1-2 კოლხეთი                                     2. ეგრისი 4-3 ლანჩხუთი 

 9-ივნისი კვირა                                                                     9 ივნისი კვირა

3. ხელვაცაური 1-1 ოდისი 1919                            3.მარტვილი 5-0 ჯვარი 

4.ბათუსი 0-1 დელფინი                                         4. მერცხალი 1-5 ბომბორა 

5. ლურჯი-  ისვენებს

 

XIII-ტური 15 -ივნისი შაბათი                                XIII-ტური 15 ივნისი შაბათი

1.დელფინი -ხელვაჩაური 11.00                             1.მერცხალი -თეთრი 12.00

2.კოლხეთი -ფოთი 11.00                                         2.ბომბორა -მარტვილი 14.00

  16 ივნისი კვირა                                                             16 ივნისი კვირა

3.ოდიში 1919 -სამეგრელო 11.30                           3.ჯვარი- ეგრისი

4.ბათუსი-ისვენებს                                                      4.ლანჩხუთი -ივენტუსი

5.ბაია-ლურჯი 14.00

XIV-ტური   22-ივნისი შაბათი                                      XIV- ტური

1.ლურჯი-კოლხეთი 13.30                                        1.თეთრი- ლანჩხუთი

2.ხელვაჩაური-ბათუსი 11.00                                    2. ივენტუსი - ჯვარი

  23 ივნისი  კვირა

3.ფოთი -ოდიში 1919 11.30                                      3. ეგრისი - ბომბორა

4.სამეგრელო-დელფინი 12.00                                 4.მარტვილი -მერცხალი

5. ბაია -ისვენებს                                                                        მესამე   წრე

XV-ტური 29 ივნისი შაბათი                                                      XV- ტური

1.ბათუსი - სამეგრელო 14.00                                   1. მარტვილი - თეთრი

2.დელფინი -ფოთი 12.00                                              2. ეგრისი - მერცხალი

 30 ივნისი კვირა

3.ოდიში 1919  -ლურჯი 13.30                                     3.  ივენტუსი - ბომბორა

4.კოლხეთი -ბაია 11.00                                                4.ლანჩხუთი  - ჯვარი

5.ხელვაჩაური-ისვენებს

XVI-ტური   6 ივლისი შაბათი                                          XVI -ტური

1.ლურჯი -დელფინი 11.00                                        1.თეთრი   - ჯვარი

2.სამეგრელო -ხელვაჩაური 12.00                                2.ბომბორა -ლანჩხუთი

   7 ივლისი -კვირა

3.ბაია-ოდიში 1919 -11.00                                              3.მერვცალი - ივენტუსი

4.ფოთი -ბათუსი 12.00                                                 4.მარტვილი - ეგრისი

5.კოლხეთი - ისვენებს

XVII-ტური    13 ივლისი შაბათი                                           XVII-ტური

1.ხელვაჩაური- ფოთი 13.00                                         1. ეგრისი -თეთრი

2.ბათუსი -ლურჯი 11.00                                               2. ივენტუსი - მარტვილი

 14 ივლისი -კვირა

3.დელფინი -ბაია 12.00                                                  3. ლანჩხუთი -მერცხალი

4.ოდიში 1919 -კოლხეთი 11.00                                    4. ჯვარი - ბომბორა

5.სამეგრელო-ისვენებს

XVIII-ტური                                                                            XVIII -ტური

1.კოლხეთი -დელფინი                                                1.  თეთრი  -ბომბორა

2.ბაია -ბათუსი                                                            2. მერცხალი - ჯვარი

 

3.ლურჯი -ხელვაჩაური                                             3. მარტვილი -ლანჩხუთი

4.ფოთი-სამეგრელო                                                   4. ეგრისი - ივენტუსი

5.ოდიში 1919 -ისვენებს

 

 

მესამე   წრე

XIX-ტური                                                                                    XIX-ტური

1.ლურჯი-სამეგრელო                                            1. ივენტუსი- თეთრი

2.ბაია -ხელვაჩაური                                               2. ლანჩხუთი  - ეგრისი

 

3.კოლხეთი-ბათუსი                                               3. ჯვარი - მარტვილი

4.ოდიში 1919 -დელფინი                                       4. ბომბორა - მერცხალი

5.ფოთი -ისვენებს

XX-ტური                                                                             XX-ტური

1.ბათუსი -ოდიში 1919                                           1. თეთრი - მერცხალი

2. ხელვაჩაური-კოლხეთი                                       2. მარტვილი -ბომბორა

 

3.სამეგრელო-ბაია                                                      3. ეგრისი - ჯვარი

4.ფოთი-ლურჯი                                                       4.ივენტუსი - ლანჩხუთი

5.დელფინი -ისვენებს

XXI-ტური                                                                                        XXI- ტური

1. ბაია -ფოთი                                                             1. ლანჩხუთი - თეთრი

2.კოლხეტი-სამეგრელო                                            2. ჯვარი - ივენტუსი

 

3.ოდიში 1919 -ხელვაჩაური                                     3. ბომბორა - ეგრისი

4.დელფინი - ბათუსი                                                  4. მერცხალი - მარტვილი

5.ლურჯი-ისვენებს

XXII- ტური

1.ხელვაჩაური -დელფინი

2.სამეგრელო-ოდიში 1919

 

3.ფოთი- კოლხეთი

4.ლურჯი-ბაია

5.ბათუსი -ისვენებს

 

XXIII-ტური

1.კოლხეთი-ლურჯი

2.ოდიში-1919 -ფოთი

 

3.დელფინი-სამეგრელო

4.ბატუსი-ხელვაცაური

5. ბაია -ისვენებს

XXIV-ტური

1.სამეგრელო-ბათუსი

2.ფოთი-დელფინი

 

3. ლურჯი -.ოდიში 1919

4.ბაია -კოლხეთი

5.ხელვაჩაური -ისვენებს

XXV-ტური

1.ოდიში 1919 -ბაია

2.დელფინი-ლურჯი

 

3.ბათუსი-ფოთი

4.ხელვაჩაური-სამეგრელო

5.კოლხეთი -ისვენებს

XXVI-ტური

1.ფოთი- ხელვაჩაური

2.ლურჯი-ბათუსი

 

3.ბაია -დელფინი

4.კოლხეთი-ოდიში 1919

5.სამეგრელო-ისვენებს

XXVII-ტური

1.დელფინი -კოლხეთი

2.ბათუსი-ბაია

 

3.ხელვაჩაური-ლურჯი

4.სამეგრელო-ფოთი

5.ოდიში 1919 -ისვენებს

 

 

                                                          საკონტაქტო ტელეფონები:

                 ა -ჯგუფი                                                                                             ბ -ჯგუფი

1.ბათუმი.ბათუმი -ანატოლი- 574237685                      1.მარტვილი.მარტვილი- თორნიკე -  577 627625

2.სამეგრელო.ჩხოროწყუ- ზური- 577 04 96 97              2.ბათუმი.ბათუმი -ტარიელი - 577 08 61 52

3.ბაია.ზუგდიდი -ვეფხვია- 592 22 92 99                       3.ეგრისი.სენაკი -ლევანი -598 39 12 05

4.ხელვაჩაური.ბათუმი-ემზარი-577304202                 4.მერცხალი.ოზურგეთი -აკაკი- 599 541055

5.კოლხეთი.ხობი-ალექსნდრე- 568638008                   5.ივენტუსი.წალენჯიხა -რატი - 595 507657

6.ბათუსი.ბათუმი-ირაკლი გოგიჩაიშვილი  558 49 09 09    6.ლანჩხუთი .ლანცუთი- დავით 551 18 11 67

7.ოდიში 1919.ზუგდიდი- მაკარი -551 13 14 13            7.ბომბორა.ქობულეთი - ზაზა 555 97 31 79

8 დელფინი. ბათუმი- იური 577 032425                          8.ჯვარი .წალენჯიხა- ილიკო 591 22 13 99

9.ფოთი.ფოთი-გიორგი -574 04 76 72

 

 

 

 

 

                                               

მეგობრები

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti