სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

                                                                                          

                   სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაციის 2024 წლის ჭაბუკთა  გათამაშების   U-12-ის გათამასებაში მონაწილეობს 15 -გუნდი, რომლებიც დაიყოფა ,,ა'' და ,,ბ'' ჯგუფებად,სადაც ჩემპიონატი ჩატარდება ჯგუფებში სამ წრედ, ხოლო ჯგუფებში პირველი და მეორე ადგილზე გასული გუნდები იტამაშებენ ჩემპიონისა და საპრიზო ადგილზე გასული გუნდების               გამოსავლენად ითხთა ტურნირს ერთ წრედ

                                                                  ,,ა'' ჯგუფი 

 

გუნდი                                                                     თ   მ   ფ   წ   გგ   მგ   +/-   ქ 
ეგრისი სენაკი 13 12 0 1 58 5 +53 36
ივენტუსი 13 11 0 2 53 14 +39 33
ლურჯი ბათუმი 13 9 0 4 46 15 +31 27
დელფინი ბათუმი 13 5 1 7 23 21 -2 16
ს.ს.ფოთი-2 13 4 1 8 29 52 -36 13
ლაგუნა ქობულეთი 13 4 0 9 13 48 -35 12
ლოკომოტივი 13 3 3 7 29 29 0 12
ბრიჯი ოზურგეთი 13 1 1 11 9 85 -76 4

                                                    

                                                                                                                              

                                                                 ,,ბ'' ჯგუფი                     

   

გუნდი                                                                      თ   მ   ფ   წ   გგ   მგ   =/-   ქ  
ფოთი-1 11 8 1 2 33 8 +25 25
ს.ს. მარტვილი 11 6 3 2 15 10 +5 21
აკადემია ბომბორა ქობულეთი 11 6 2 3 29 16 +13 20
ოდიში-1919 11 5 2 4 19 18 +1 17
თეთრი ბათუმი 11 4 3 4 29 19 -10 15
კოლხეთი ხობი 11 2 2 7 11 34 -23 8
ზანა აბაშა
11 1 1 9 11 34 -23 4

  

                                                                  პირველი  წრე

                          ,, ა’’- ჯგუფი                                                           ,,ბ’’ - ჯგუფი                                                   

              I-ტური  23 მარტი შაბათი                                       I-ტური     23 მარტი შაბათი

1.ს.ს.ფოთი-2 7-2  ლაგუნა ქობულეთი                        1.ს.ს. მარტვილი 3-1კოლხეთი ხობი 

2.ივენტუსი 5-0 ლოკომოტივი                                      2. ოდიში-1919 2-2 თეთრი ბათუმი 

               24 მარტი კვირა                                                               24 მარტი კვირა

3. დელფინი ბათუმი 7-1 ბრიჯი ოზურგეთი           3. ზანა აბაშა 2-6 აკადემია ბომბორა ქობულეთი 

4.ლურჯი ბათუმი 1-4 ეგრისი სენაკი                      4.ფოთი-1 -ისვენებს

 

       II-ტური  30 მარტი შაბათი                                                   II-ტური 30 მარტი შაბათი

1.ლაგუნა ქობულეთი 0-5 ეგრისი                                     1. ბომბორა 6-2 ოდიში -1919  

2.დელფინი 2-1 ლურჯი                                                    2. კოლხეთი 4-3 ზანა  

           31 მარტი კვირა                                                                31 მარტი კვირა

3.ლოკომოტივი 10-0 ბრიჯი                                              3. ფოთი-1 2-2 მარტვილი 

4.ფოთი-2 2-5 ივენტუსი                                                    4. თეთრი --ისვენებს

  III- ტური 6 აპრილი შაბათი                                             III-ტური 6 აპრილი შაბათი

1.ივენტუსი 4-0 ლაგუნა                                               1. ზანა 1-6 ფოთი-1   

2.ბრიჯი 2-5 ფოთი-2                                                     2. ოდიში-1919 3-1 კოლხეთი 

        7 აპრილი კვირა                                                                    7-აპრილი კვირა

3.ლურჯი 4-1 ლოკომოტივი                                          3.თეთრი 0-1 ბომბორა 11.30

4.ეგრისი 2-0 დელფინი   12.00                                                4. მარტვილი -ისვენებს  

   IV-ტური  13 არილი შაბათი                                           IV- ტური  13 აპრილი შაბათი

1.ლაგუნა 1-0 დელფინი                                              1. ფოთი-1 4-0 ოდიში 

2.ლოკომოტივი 0-5 ეგრისი                                          2. მარტვილი 2-0 ზანა  

14 აპრილი კვირა                                                             14 აპრილი კვირა     

4.ფოთი-2 1-6 ლურჯი                                                 3. კოლხეთი 0-2 თეთრი 

4.ივენტუსი 12-0 ბრიჯი                                              4. ბომბორა -ისვენებს

 V- ტური 20 აპრილი შაბათი                                          V-ტური 20 აპრილი შაბათი

1.ბრიჯი 1-3 ლაგუნა                                                  1.ოდიში 1919 0-1 მარტვილი 

2.ლურჯი 5-0 ივენტუსი                                            2. თეთრი 1-5 ფოთი-1 

21 აპრილი კვირა                                                                   21 აპრილი კვირა

4.ეგრისი 7--0 ფოთი-2                                             3. ბომბორა 6-0 კოლხეთი

4. დელფინი 1-1 ლოკომოტივი                                4.ზანა -ისვენებ

     VI-ტური   27 აპრილი შაბათი                                   VI-ტური 27 აპრილი შაბათი

1.ლაგუნა 2-1 ლოკომოტივი                                        1. ფოთი-1 1-0  ბომბორა 

2.ფოთი-2 2-3 დელფინი                                              2. მარტვილი 2-2 თეთრი 

28 აპრილი კვირა                                                                3.ზანა 1-4 ოდიში 

3.ივენტუსი 2-1 ეგრისი                                                4. კოლხეთი -ისვენებს

4.ბრიჯი 0-9  ლურჯი                                                          VII-ტური

   VII-ტური  4 მაისი შაბათი                                               4 მაისი შაბათი                              

1.ლურჯი 5-1 ლაგუნა                                                     1. თეთრი 1-2 ზანა 

2.ეგრისი 9-0  ბრიჯი                                               2. ბომბორა 1-1 მარტვილი 

3.ლოკომოტივი 3-3 ფოთი-2                                     3. კოლხეთი 0-3  ფოთი-1 

4. დელფინი 0-2 ივენტუსი                                      4. ოდიში 1919-ისვენებს

                                                                                    

           მეორე წრე                                                                       მეორე  წრე

 VIII-ტური  11 მაისი შაბათი                                     VIII- ტური 11 მაისი შაბათი

1.ლაგუნა 0-3  ფოთი-2                                               1. თეთრი 2-0 ოდიში 1919

2.ლოკომოტივი 1-2  ივენტუსი                                  2. ბომბორა 4-0 ზანა 

12 მაისი კვირა                                                                      12 მაისი კვირა

3. დელფინი 0-3  ბრიჯი                                               3.კოლხეთი 0-4 მარტვილი 

4.ეგრისი 3-0 ლურჯი                                                   4.ფოთი-1 -ისვენებს

 

    IX -ტური 18 მაისი შაბათი                                           IX-ტური 18 მაისი შაბათი

1.ეგრისი 4-0 ლაგუნა                                                  1.ოდიში 1919 3-0 ბომბორა 

2.ლურჯი 4-0 დელფინი                                              2. თეთრი-ისვენებს

19 მაისი -კვირა                                                                    19-მაისი კვირა

3.ბრიჯი 1-1 ლოკომოტივი                                        3. მარტვილი 0-2 ფოთი-1  

4.ივენტუსი 2-0 ფოთი-2                                            4.ზანა 2-2 კოლხეთი 

 

    X   -ტური  25 მაისი შაბათი                                          X- ტური 25 -მაისი შაბათი

1.ლაგუნა 0-5 ივენტუსი                                            1.ფოთი-1 3-0  ზანა 

2.ფოთი-2 5-0 ბრიჯი                                                2. კოლხეთი 1-1  ოდიში 1919 

 26 მაისი კვირა                                                                   26 მაისი კვირა

3.ლოკომოტივი 0-1 ლურჯი                                    3. ბომბორა 2-2 თეთრი 

4.დელფინი 0-1 ეგრსი                                              4. მარტვილი- ისვენებ

 

  XI-ტური 1-ივნისი შაბათი                                             XI-ტური 1-ივნისი შაბათი

1.დელფინი 4-0 ლაგუნა                                            1. ზანა 0-1 მარტვილი 

2.ეგრისი 3-0 ლოკომოტივი                                       2. ოდიში 1919 2-1  ფოთი-1 

2-ივნისი -კვირა                                                                   2-ივნისი კვირა

3.ლურჯი 7-0 ფოთი-2                                              3. თეთრი 6-0 კოლხეთი 

4.ბრიჯი 0-10 ივენტუსი                                           4. ბომბორა - ისვენებს

 

   XII-ტური 8 -ივნისი შაბათი                                         XII- ტური 8-ივნისი შაბათი

1.ლაგუნა 3-1 ბრიჯი                                                    1.მარტვილი 1-0 ოდიში 1919 

2.ივენტუსი  3-1  ლურჯი                                            2. ფოთი-1 5-0 თეთრი 

9-ივნისი კვირა                                                                  9 ივნისი კვირა

3.ფოთი-2 0-9 ეგრისი                                                  3. კოლხეთი 3-1  ბომბორა  

4. ლოკომოტივი 3-1 დელფინი                                   4. ზანა - ისვენებს

 

   XIII- ტური  15 ივნისი შაბათი                                   XIII-ტური 15 ივნისი შაბათი

1.ლოკომოტივი 8-1 ლაგუნა                                 1. ბომბორა 2-1 ფოთი-1  

2.დელფინი 5-0 ფოთი-2                                           2. ოდიში 1919 2-0 ზანა 

16 ივნისი კვირა                                                                   16 ივნისი კვირა

3. ეგრისი 4-1  ივენტუსი                                          3. თეთრი 5-0  მარტვილი 

4.ლურჯი 11-0 ბრიჯი                                                4. კოლხეთი - ისვენებს

             XIV                                                                           XIV- ტური

1.ლაგუნა - ლურჯი                                                           1. ზანა - თეთრი

2.ბრიჯი  - ეგრისი                                                              2. მარტვილი - ბომბორა

 

3.ივენტუსი - დელფინი                                                   3. ფოთი-1 - კოლხეთი

4. ფოთი -2  - ლოკომოტივი                                          4. ოდიში 1919 - ისვენებს

 

                                       საკონტაქტო ტელეფონები:

 

                    ა -ჯგუფი                                                          ბ-ჯგუფი

1.ფოთი-2.ფოთი - ნუგზარი - 592 15 91 67                     1. მარტვილი.მარტვილი -ირაკლი  - 599 87 72 52

2.ლაგუნა.ქობულეთი-ხატია - 599 42 49 98                    2. კოლხეთი.ხობი -კალისტრატე - 568 55 68 58

3.ივენტუსი .წალენჯიხა- ლევანი 579 28 42 54              3. ოდიში-1919.ზუგდიდი -დიმიტრი - 593 18 11 78

4.ლოკომოტივი.სამტრედია- კობა 571 57 55 71             4. თეთრი ბათუმი.ბათუმი - გიორგი - 599 00 18 67

5. ოზურგეთი ბრიჯი.ოზურგეთი - გოგა - 551 95 95 90       5. ზანა .აბაშა- გიორგი - 557 98 09 06

6. დელფინი.ბათუმი - დავითი -558 92 90 44                6.ბომბორა ქობულეთი-ირაკლი - 555 97 31 79

7. ეგრისი.სენაკი-თამაზი - 571 17 75 75                          7. ფოთი-1 ფოთი -ბიძინა - 598 85 85 79

 

 

 

 

 

                                    

                                

 

მეგობრები

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti