სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

                                                                                          

                   სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაციის 2023 წლის

                             ჭაბუკთა  გათამაშების   U-12-ის  კ ა ლ ე ნ დ ა რ ი  ორ  წრედ

 

 გუნდი                                                    თ     მ     ფ     წ    გგ   მგ   +/-   ქ  
შქურა ქობულეთი 9 7 1 1 39 5 +34 22
საფეხბურთო სკოლა ფოთი 8 6 1 1 25 6 +19 19
საფეხბურთო სკოლა ლაჩხუთი 9 4 4 1 15 10 +5 16
აკადემია მარტვილი 8 4 2 2 26 4 +22 14
დინამო ბათუმი 8 4 2 2 19 10 +9 14
 ბაია ზუგდიდი 8 23  17  +6  13 
ლოკომოტივი სამტრედია 9 4 1 4 17 17 0 13
მერცხალი ოზურგეთი 8 3 2 3 20 13 +7 11
ოდიში-1919 ზუგიდი 8 2 4 2 9 10 -1 10
სამეგრელო ჩხოროწყუ 9 1 3 5 6 38 -32 6
სენაკი სენაკი 8 1 1 6 15 28 -13 4
სამტრედია სამტრედია 9 0 0 9 0 62 -62 0

                               

                                             პირველი წრ          I - ტური    25 - მარტი-შაბათი

 1.საფეხბურთო სკოლა ფოთი

 2.აკადემია მარტვილი 4-0 სამეგრელო ჩხოროწყუ  

 3.ოდიში-1919 ზუგიდი 3-1 ბაია ზუგდიდი  

 4.    სამტრედია სამტრედია

                                                          26 მარტი -კვირა

 5.შქურა ქობულეთი 5-1 ლოკომოტივი სამტრედია  

 6.საფეხბურთო სკოლა ლაჩხუთი 3-2 სენაკი სენაკი    

 7. დინამო ბათუმი 4-0 მერცხალი ოზურგეთი   

 

                                        II-ტური   1-აპრილი-შაბათი                                      

 1.  სენაკი.                            

 2. ფოთი 11-0  სამტრედია                                   

 3.ბაია 5-3  დინ.ბათუმი                                 

 4.სამეგრელო 1-1 ოდიში-1919                         

                                                        2-აპრილი-კვირა                                                        

 5. მარტვილი                                     

 6.მერცხალი 1-4  შუქურა                                 

 7.ლოკომოტივი 3-1 ლანხუთი                  

 

                                       III -ტური   8-აპრილი-შაბათი                            

 1.ფოთი                              

 2.ოდიში-1919                                       

 3.სენაკი 1-2 ლოკომოტივი                           

 4.ლანჩხუთი 2-2 მერცხალი                                

                                                      9-აპრილი-კვირა                                                

 5.შუქურა 6-0 ბაია                                                   

 6.დინ.ბათუმი 8-0  სამეგრელო                         

 7.მარტვილი 12-0  სამტრედია         

                        

                                        IV-ტური  14 -აპრილი-პარასკევი

 1. ლოკომოტივი  

 2.ფოთი 2-1 მარტვილი   

 3.სამეგრელო 0-10 შუქურა  

 4.მერცხალი 9-0 სენაკი    

                                                   15-აპრილი-შაბათი

 5.სამტრედია 0-2 ოდიში   

 6. ბაია  2-3 ლანჩხუთი   

 7.  დინამო ბათუმი   

   

                                          V- ტური  22-აპრილი-შაბათი

 1.ოდიში-1919  0-3 ფოთი  

 2. ლოკომოტივი 0-1  მერცხალი  

 3.შუქურა

4. ლანჩხუთი 3-0  სამეგრელო 

                                                  23-აპრილი - კვირა

 5.დინ.ბათუმი 8-0  სამტრედია

 6.  სენაკი 1-4  ბაია 

 7.მარტვილი    

 

                                      VI - ტური  29- აპრილი-საბათი                                                                                                                     

 1.ბაია 2-0  ლოკომოტივი                                      

 2. მერცხალი                       

 3.ფოთი 2-0 დინ. ბათუმი                                      

 4.სამტრედია 1-10 შუქურა                                     

                                                   30-აპრილი-ჯვირა                                                          

 5. ლანჩხუთი                                        

 6.მარტვილი 0-0 ოდიში 1919                                   

 7.სამეგრელო  1-1 სენაკი                              

 

                                           VII - ტური  6-მაისი -შაბათი                                          

 1.ოდიში -1919                       

 2.მერცხალი 0-0  ბაია                              

                    

 3.ლანჩხუთი  2-0 სამტრედია                                    

 4.სენაკი- ბათუსი                                                

                                            7-მაისი -კვირა                                                                

 5.ლოკომოტივი  3-3  სამეგრელო                           

 6.შუქურა  2-1  ფოთი                                                    

 7.დინ.ბათუმი 2-1   მარტვილი                                    

 

                                      VIII - ტური  13-მაისი-შაბათი                                      

 1.ოდიში-1919  2-2  დინ.ბათუმი                      

 2.ბათუსი- ლოკომოტივი  4:00                                    

 3.სამტრედია  0-9  სენაკი                                          

 4.ფოთი  0-0 ლანჩხუთი                                  

                                        14- მაისი -კვირა                                                            

 5.მარტვილი 1-0 შუქურა                                   

 6 .სამეგრელო 3-2 მერცხალი                   

 7.   ბაია  

 

                                    IX- ტური  20-მაისიშაბათი                                                                                  

 1.შუქურა 2-0 ოდიში-1919  

 2.ლანჩხუთი 0-0 მარტვილი 

 3.სენაკი 1-2 ფოთი   

 4.მერცხალი - ბათუსი  

 

                                                  21-მაისი-კვირა

 5. დინამო ბათუმი   

 6.ბაია 9-1  სამეგრელო 

 7.ლოკომოტივი 2-0  სამტრედია 

          

                                         X- ტური  27-მაისი-შაბათი

 1. ბათუსი - ბაია  14.00

 2.ოდიში-1919  1-1  ლანჩხუთი 

 3.სამტრედია 0-5  მერცხალი 

 4.მარტვილი 7-0  სენაკი  

 

                                              28-მაისი-კვირა

 5. სამეგრელო  15.00

 6.დინ.ბათუმი 0-0  შუქურა 

 7.ფოთი  4-2  ლოკომოტივი  

 

                                              XI- ტური  3-ივნისი-შაბათი

 1. ლანჩხუთი - დინ.ბათუმი  14.00

 2.სენაკი - ოდიში-1919  13.00

 3.ბაია  - სამტრედია  15. 30

 4.სამეგრელო - ბათუსი  15.00

                                                  4-ივნისი-კვირა

 5.ლოკომოტივი  - მარტვილი 15.00

 6.მერცხალი - ფოთი  13.00

 7.შუქურა 

                                   

                                 XII-ტური  10-ივნისი-შაბათი                               

 1.სამტრედია - სამეგრელო   14.30                         

 2.ფოთი - ბაია     13.00                                             

 3.მარტვილი - მერცხალი 14.00                              

 4.ოდიში1919--ლოკომოტივი  14.00                        

                                       11-ივნისი-კვირა                                                           

 5.დინ.ბათუმი - სენაკი   15.00                                   

 6.შუქურა - ლანჩხუთი   14.00                                    

 7.ბათუსი                         

 

                                          XIII-ტური   17-ივნისი-შაბათი                               

 1.სენაკი -შუქურა  14.00                                                

 2.ლოკომოტივი -დინ.ბათუმი 14.00                        

 3.მერცხალი -ოდიში 1919   14.00                                

 4.ბაია  - მარტვილი   15.00                                          

                                        18-ივნისი-კვირა                                                          

 5.სამეგრელო - ფოთი  14.00                                        

 6.ბათუსი - სამტრედია  14.00                                     

 7.ლანჩხუთი  13.00           

 

                                                     მეორე წრე

                                XIV- ტური  24-ივნისი-შაბათი                                        

 1.ბათუსი-  ფოთი   13.00                                               

 2.სამეგრელო-მარტვილი   12.00                                    

 3.ბაია -ოდიში-1919   12.00                                             

 4.სამტრედია                         

                                              25-ივნისი-კვირა

 5.ლოკომოტივი-შუქურა  14.00                                       

 6.სენაკი -ლანჩხუთი  14.00                                               

 7.მერცხალი - დინ.ბათუმი  13.00               

 

                                   XV-ტური 1-ივლისი -შაბათი

 1. ლანჩხუთი-ლოკომოტივი  14.00

 2.შუქურა -მერცხალი  14.00

 3.დინ.ბათუმი -ბაია  14.00

 4. ოდიში 1919 -სამეგრელო  12.00

                                      2-ივლისი-კვირა

 5. მარტვილი -ბათუსი  14.00

 6. სამტრედია - ფოთი   13.00

 7.სენაკი 

 

                                  XVI-ტური 8-ივლისი-შაბათი

 1. სამტრედია -მარტვილი 12.00

 2.ბათუსი-ოდიში 1919   15.00

 3.სამეგრელო-დინ.ბათუმი   15.00

 4. ბაია - შუქურა  15.00

                                         9-ივლისი -კვირა

 5. მერცხალი-ლანჩხუთი  13.00

 6.ლოკომოტივი -სენაკი  13.00

 7. ფოთი  13.00

 

 

                                         მეორე წრე XVII-ტური

 1. სენაკი - მერცხალი

 2.ლანჩხუთი - ბაია

 3.შუქურა - სამეგრელო

 4.დინ.ბათუმი  - ბათუსი

                                           25-ივნისი-კვირა

 5.ოდიში-1919 - სამტრედია

 6. მარტვილი - ფოთი

 7.ლოკომოტივი       

                                                     

                                XVIII-ტური                                                                                 

 1.ფოთი - ოდიში 1919                                                               

 2.სამტრედია - დინ.ბათუმი                                                   

 3.ბათუსი - შუქურა                                                                    

 4.სამეგრელო - ლანჩხუთი                                                       

 5.ბაია - სენაკი                                                                             

 6.მერცხალი - ლოკომოტივი                                                   

 7მარტვილი                                                 

 

                            XIX-ტური                                                                                                                       

 1.ლოკომოტივი  -ბაია                                                                 

 2.სენაკი -სამეგრელო                                                                  

 3.ლანჩხუთი - ბათუსი                                                                

 4.შუქურა - სამტრედია                                                               

 5.დინ.ბათუმი - ფოთი                                                                

 6.ოდიში-1919 - მარტვილი                                                      

 7.მერცხალი                                         

 

                                    XX-ტური                                                                                                  

 1.მარტვილი - დინ.ბათუმი                                                        

 2.ფოთი - შუქურა                                                                          

 3.სამტრედია - ლანჩხუთი                                                          

 4.ბათუსი - სენაკი                                                                        

 5.სამეგრელო - ლოკომოტივი                                                   

 6.ბაია-  მერცხალი                                                                       

 7.ოდიში1919             

 

                                              XXI-ტური 

 1. მერცხალი - სამეგრელო

 2.ლოკომოტივი - ბათუსი

 3.სენაკი - სამტრედია

 4. ლანჩხუთი - ფოთი

 5. შუქურა - მარტვილი

 6.დინ.ბათუმი - ოდიში 1919

 7. ბაია           

 

                                           XXII-ტური                                 

 1. ოდიში 1919 -  შუქურა

 2.მარტვილი - ლანჩხუთი

 3. ფოთი - სენაკი

 4. სამტრედია - ლოკომოტივი

 5. ბათუსი - მერცხალი

 6.სამეგრელო - ბაია

 7. დინ. ბათუმი

 

                                            XXIII-ტური

  1. ბაია - ბათუსი

 2. მერცხალი - სამტრედია

 3. ლოკომოტივი - ფოთი

 4.სენაკი - მარტვილი

 5.ლანჩხუთი - ოდიში 1919

 6.შუქურა - დინ. ბათუმი

 7.სამეგრელო 

 

                                           XXIV    -ტური                                                                              

 1.დინ.ბათუმი - ლანჩხუთი                                                    

 2. ოდიში 1919   - სენაკი                                                         

 3. მარტვილი - ლოკომოტივი                                               

 4.ფოთი - მერცხალი                                                                 

 5.სამტრედია - ბაია                                                                 

 6.ბათუსი - სამეგრელო                                                           

 7.შუქურა                               

 

                                             XXV- ტური

 1. სამეგრელო -სამტრედია

 2. ბაია -ფოთი

 3. მერცხალი - მარტვილი

 4. ლოკომოტივი-ოდიში 1919

 5. სენაკი-დინ.ბათუმი

 6. ლანჩხუთი-შუქურა

 7. -ბათუსი

                                                                    XXVI- ტური

  1.შუქურა - სენაკი                                                    

  2. დინ.ბათუმი -ლოკომოტივი                           

  3.ოდიში 1919 -მერცხალი                                     

  4.მარტვილი-ბაია

 5.ფოთი- სამეგრელო

 6. სამტრედია - ბათუსი

 7.ლანჩხუთი

 

 

საკონტაქტო ტელეფო

1..საფეხბურთო სკოლა ფოთი- ცაავა ნუგზარი    599 17 68 39             

2.ბათუსი ბათუმი-  კიკალიშვილი გერმანე        593  99  11  31                 

 3.აკადემია მარტვილი- კალანდია ალიკა   595  50  91  11

4.სამეგრელო ჩხოროწყუ  - წიფურია ზურაბი  577  04  96  97                   

 5.ოდიში-1919 ზუგიდი- ჭანია ზურაბი  599 33  21  80                             

6.ბაია ზუგდიდი- გუჯეჯიანი ბორისი  555  93  81  52                              

 7.დინამო ბათუმი- გეთია მერაბი  595  57 75 71

8.მერცხალი ოზურგეთი - ჩხაიძე ვახტანგი  574  01  01  98                       

 9.შქურა ქობულეთი- ჯაფარიძე   ილია   599 23  31   26.  599  24  08  49

10.ლოკომოტივი სამტრედია  - მიქაძე კობა     571  57  55  71                    

 11.საფეხბურთო სკოლა ლაჩხუთი- ბერია ვარდენი   577   68  29  99       

12.სენაკი სენაკი- იოსელიანი რევაზი  599  08  75  75                                   

13.სამტრედია სამტრედია -ბანძავა მიხეილი  579  06  83  83                      

 

                   

            

მეგობრები

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti