სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

  

                  სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაციის 2023 წლის

                           ჭაბუკთა  გათამაშების   U-13-ის  კ ა ლ ე ნ დ ა რ ი  ორ  წრედ

 

 გუნდი                                            თ    მ    ფ    წ    გგ   მგ   +/-   ქ  
აკადემია მარტვილი 28 24 2 2 127 27 +100 74
საფეხბურთო სკოლა ფოთი 28 23 1 4 85 23 +63 70
დინამო ბათუმი 28 19 4 45 80 29 +51 61
კოლხეთი ხობი 28 18 2 8 76 46 +40 56
საფეხბურთო სკოლა ლანჩხუთი 28 17 3 8 87 54 +33 54
ლოკომოტივი სამტრედია 28 14 7 7 77 38 +39 49
ოდიში 1919 ზუგდიდი 28 14 5 9 52 39 +13 47
ბაია ზუგდიდი 28 12 3 13 50 53 -3 39
ბაკური ბათუმი 28 10 4 14 52 70 -18 34
ენგური -88 წალენჯიხა 28 10 3 15 52 57 -5 33
შუქურა  ქობულეთი 29 7 6 15 34 61 -27 27
ზანა აბაა 27 8 2 18 45 58 -13 26
სამრგრელო ჩხოროწყუ 28 4 6 18 33 73 -40 18
დინამო-2  ბათუმი 28 3 5 20 40 72 -32 14
ხეთა ხობი 28 0 1 27 6 179 -173 1

   

                                                         პირველი წრე

                                           I - ტური   4-აპილი-სამშაბათი

 1.საფეხბურთო სკოლა ფოთი 2-1 ბაკური ბათუმი  

 2.აკადემია მარტვილი 3-1 ზანა აბაშა   

 3. ოდიში 1919 ზუგდიდი

 4. შუქურა  ქობულეთი  2-2 დინამო-2  ბათუმი    

                                       5-აპრილი -ოთხშაბათი

 5. დინამო ბათუმი 4-1  სამრგრელო ჩხოროწყუ   

 6. საფეხბურთო სკოლა ლანჩხუთი 3-1 ლოკომოტივი სამტრედია  

 7. ხეთა ხობი 1-7 ბაია ზუგდიდი  

 8.კოლხეთი ხობი 1-0 ენგური -88 წალენჯიხა  

 

                                           II-ტური 11 -აპრილი-სამშაბათი                              

 1.ბაკური 4-2 ენგური-88                                          

 2. ბაია 2-2 კოლხეთი                                                    

 3.ლოკომოტივი 12-0 ხეთა                                          

 4.დინამო-2 0-5 ლანჩხუთი                                       

                                        12-აპრილი- ოთხშაბათი                                             

 5.სამეგრელო 1-1 შუქურა                                                            

 6.დინამო                                         

 7.ზანა 0-2 ოდიში-1919                                      

 8.ფოთი 2-5 მარტვილი                                               

                                       III-ტური 18-აპრილი-სამშაბათი                                

 1.მარტვილი 8-1 ბაკური                               

 2.ოდიში-1919 0-4  ფოთი                                        

 3. დინამო 3-0 ზანა                                                     

 4. შუქურა                                    

                                           19-აპრილი -ოთხშაბათი                                            

 5.ლანჩხუთი 4-1  სამეგრელო                              

 6. ხეთა 1-3 დინამო-2                                             

 7.კოლხეთი 2-2 ლოკომოტივი                              

 8.ენგური-88 3-0  ბაია     

                                              IV-ტური 25-აპრილი -სამშაბათი

 1.ბაკური 4-1  ბაია   

 2.ლოკომოტივი  2-2  ენგური-88  

 3.დინამო-2    1-2  კოლხეთი  

 4.სამეგრელო 6-0   ხეთა  

                                               26-აპრილი-ოთხშაბათი

 5. ლანჩხუთი                    

 6.ზანა 0-0 შუქურა 

 7.ფოთი 3-1 დინამო  

 8.მარტვილი 7-0 ოდიში-1919   

 

                                             V-ტური- 2 მაისი-სამშაბათი

 1.ოდიში-1919  0-0 ბაკური 

 2.დინამო 1-4 მარტვილი   

 3.შუქურა 0 - 4 ფოთი  

 4.ლანჩხუთი 5-1 ზანა   

                                                 3-მაისი-ოთხშაბათი

 5.ხეთა 

 6.კოლხეთი  3-2 სამეგრელო  

 7.ენგური-88 1-1   დინამო-2   

 8.ბაია 1-1 ლოკომოტივი  

                                      

                                           VI-ტური - 9-მაისი-სამშაბათი                                                                                                                

 1.ბაკური 0-1 ლოკომოტივი                                     

 2.დინამო-2  1-2  ბაია                                                  

 3.სამეგრელო 1-2  ენგური-88                                       

 4.სამტრედია-კოლხეთი                                         

                                      10-მაისი-ოთხშაბათი                                                      

 5.ზანა 4-0 ხეთა                                                           

 6.ფოთი 4-1 ლანჩხუთი                                           

 7.მარტვილი 4-0 შუქურა                                             

 8. ოდიში-1919   0-2  დინამო  

                                        

                                           VII-ტური -16 მაისი-სამშაბათი                                 

 1.დინამო  6-1  ბაკური                                             

 2.შუქურა  2-0  ოდიში 1919                                    

 3.ლანჩხუთი  6-3  მარტვილი                                  

 4.ხეთა  0-5 ფოთი                                                   

                                            17-მაისი-ოთხშაბათი                                                        

 5.კოლხეთი  3-1  ზანა                                             

 6.ენგური-88                             

 7.ბაია 4-1  სამეგრელო                                             

 8.ლოკომოტივი  4-2  დინამო-2   

                       

                                               VIII-ტური  23-მაისი-სამშაბათი                                   

 1.ბაკური  2-1  დინამო-2                                       

 2.სამეგრელო  1-5  ლოკომოტივი                          

 3.სამტრედია-ბაია    16.00                                           

 4.ზანა  1--0  ენგური-88                                              

                                               24-მაისი-ოთხშაბათი                                                     

 5.ფოთი  4-3  კოლხეთი                                         

 6.მარტვილი  11-0  ხეთა                                               

 7.ოდიში-1919  3-1  ლანჩხუთი                                

 8.დინამო  1-1  შუქურა                                              

 

                                   IX-  ტური   30-მაისი-სამშაბათი                                                                                                            

 1.შუქურა 0-3  ბაკური   

 2.ლანჩხუთი 2-2  დინამო  

 3.ხეთა 0-7  ოდიში 1919  

 4.კოლხეთი 1-3 მარტვილი 

                                      31 -მაისი -ოთხშაბათი

 5.ენგური-88  0-3  ფოთი  16.30

 6.ბაია 2-1 ზანა  

 7.ლოკომოტივი-სამტრედია 

 8.დინამო-2  0-1  სამეგრელო 

 

                                  X- ტური- 6-ივნისი -სამშაბათი

 1.ბაკური  2-1 სამეგრელო   

 2.სამტრედია -დინამო-2   16.30

 3.ზანა  1-2  ლოკომოტივი  

 4.ფოთი  3-0  ბაია 

                                 7-ივნისი-ოთხშაბათი

 5.მარტვილი  6-0  ენგური-88  

 6.ოდიში 1919  2-0  კოლხეთი 

 7.დინამო  11-0  ხეთა  

 8.შუქურა  0-6  ლანჩხუთი  

 

                                    XI-ტური- 13-ივნისი -სამშაბათი

 1.ლანჩხუთი 5-2  ბაკური  

 2.ხეთა 2-2 შუქურა  

 3.კოლხეთი 2-1 დინამო 

 4.ენგური-88 1-2 ოდიში 1919  

                                           14-ივნისი -ოთხშაბათი

 5.ბაია 0-2 მარტვილი 

 6.ლოკომოტივი  0-1  ფოთი 

 7.დინამო-2  0-2 ზანა  

 8.სამეგრელო-

 

                                          XII-ტური  17-ივნისი შაბათი                                                                                                                                  

 1.ბაკური-                                    

 2.ზანა  2-0 სამეგრელო                                                     

 3.დინამო  3-1  ენგური-88                                                 

 4.მარტვილი  5-1  ლოკომოტივი                                    

                                          18-ივნისი- კვირა                                                            

 5. ოდიში-1919  2-3   ბაია                                                  

 6.ფოთი  4-0  დინამო-2                                                      

 7.შუქურა  0-4  კოლხეთი                                             

 8.ლანჩხუთი  3-0  ხეთა               

                                       

                                         XIII-ტური   21-ივნისი-ოთხშაბათი                       

 1.ხეთა  0-5  ბაკური                                                             

 2.კოლხეთი  5-2  ლანჩხუთი                                              

 3.ენგური-88  5-4  შუქურა                                              

 4.ბაია  1-0  დინამო                                                            

                                              22-ივნისი-ხუთშაბათი                                                         

 5.ლოკომოტივი  0-1  ოდიში-1919                                   

 6.დინამო-2  1-5  მარტვილი                                         

 7.სამეგრელო  1-3  ფოთი                                                  

 8.ზანა  16.00                 

                                   

                                               XIV-ტური  25-ივნისი კვირა                                     

 1.ბაკური  2-1 ზანა                                                            

 2.დინამო  2-0  ლოკომოტივი                                        

 3.მარტვილი  9-0 სამეგრელო                                     

 4.ოდიში 1919   0-0   დინამო-2                                          

                                                   26-ივნისი-ორშაბათი                                                      

 5.ფოთი                                                   

 6.შუქურა  3-1  ბაია                                                             

 7.ლანჩხუთი  4-0 ენგური-88                                         

 8.ხეთა  0-8  კოლხეთი   

 

                         XV-  ტური   29-ივნისი ხუთშაბათი                                                                                                             

 1.კოლხეთი 5-2  ბაკური  

 2.ენგური-88   6-0  ხეთა  

 3.ბაია  0-3  ლანჩხუთი   

  4.ლოკომოტივი  1-1  შუქურა  

                                        30-ივნისი პარასკევი

 5.დინამო-2  1-4  დინამო   

 6.სამეგრელო  0-2  ოდიში 1919  

 7.მარტვილი  

 8.ზანა  0-3  ფოთი 

                              მეორე წრე    XVI- ტური 4-ივლისი-სამშაბათი

 1.ბაკური 2-2  ფოთი 

 2.ზანა  1-4  მარტვილი   

 3ოდიში-1919  17.00

 4.სამეგრელო  0-4  დინამო  

                                   5-ივლისი-ოთხშაბათი

 5.დინამო-2  0-1  შუქურა  

 6.ლოკომოტივი 1-1 ლანჩხუთი 

 7.ბაია  14-1  ხეთა 

 8.ენგური-88  2-3  კოლხეთი  

                                        XVII-ტური  9-ივლისი -კვირა

 1.ენგური-88   4-2  ბაკური  

 2.კოლხეთი  3-0  ბაია   

 3.ხეთა  0-7  ლოკომოტივი  

 4.ლანჩხუთი  4-3  დინამო-2  

                                                      10-ივლისი-ორშაბათი

 5.შუქურა  1-0  სამეგრელო  

 6.დინამო-

 7.ოდიში 1919  2-0  ზანა  

 8.მარტვილი  3-1  ფოთი  

                                                        XVIII-ტური   5-სექტემბერი- სამშაბათი                                                                                                                                                                                

 1.ბაკური 0-3 მარტვილი                                                

 2.ფოთი 1-0 ოდიში 1919                                                      

 3.ზანა 1-3 დინამო                                                                  

 4.შუქურა - ისვენებს                                                          

                                                             6-სექტემბერი-ოთხშაბათი

 5.სამეგრელო 3-7 ლანჩხუთი                                                

 6.დინამო-2 8-0 ხეთა                                                   

 7.ლოკომოტივი 5-2 კოლხეთი                                         

 8.ბაია 3-1 ენგური                                                                

                                                                           XIX-ტური   12-სექტემბერი - სამშაბათი                                                                                                  

 1.ბაია 2-0 ბაკური                                                                   

 2.ოდიში-1919  1-4 მარტვილი                                          

 3.კოლხეთი 3-0 დინამო-2                                         

 4.ხეთა 1-7 სამეგრელო                                                   

                                                                            13-სექტემბერი -ოთხშაბათი                                            

 5.ნგური-88   2-1 ლოკომოტივი                                            

 6.შუქურა 5-1 ზანა                                                                  

 7.დინამო 3-0 ფოთი                                                               

 8.ლანჩხუთი-ისვენებს                                                

                                                                       XX-ტური   19 -სექტემბერი- სამშაბათი                                                                                             

 1.ბაკური 3-3 ოდიში 1919                                      

 2.მარტვილი 3-1 დინამო                                            

 3.ფოთი 3-0 შუქურა                                                        

 4.ზანა 4-1 ლანჩხუთი                                                      

                                                                        20 სექტემბერი- ოთხშაბათი

 5. ლოკომოტივი 4-1 ბაია                                          

 6.სამეგრელო 0-5 კოლხეთი                                      

 7.დინამო-2  1-4 ენგური                                             

 8.ხეთა ისვენებს                                                      

 

                                                          XXI-  ტური    26-სექტემბერი - სამშაბათი             

1.ხეთა 0-7 ზანა 

2.ბაია 2-1 დინამო-2  

3.ენგური-88 1-1 სამეგრელო  

4.კოლხეთი-ისვენებს

                                                                    27- სექტემბერი- ოთხშაბათი

5.ლოკომოტივი 8-0 ბაკური  

6.ლანჩხუთი 0-2 ფოთი  

7.შუქურა 2-6 მარტვილი 

8.დინამო 2-0 ოდიში 1919   

                                       

                                                                    XXII- ტური 3-ოქტომბერი- სამშაბათი

1.ბაკური 1-2 დინამო  

2.ოდიში 1919  2-0 შუქურა 

3.მარტვილი 5-1 ლანჩხუთი  

4.ფოთი 2-0 ხეთა 

                                                                        4-ოქტომბერი - ოთხშაბათი

5.ზანა 0-3 კოლხეთი  

6.დინამო-2  3-4  ლოკომოტივი  

7.სამეგრელო 2-0 ბაია

8.ენგური-ისვენებს

                                                                  XXIII-ტური  10 -ოქტომბერი-სამშაბათი

1.დინამო-2  3-0 ბაკური  

2.კოლხეთი 1-0  ფოთი  

3. ენგური-88  3-2  ზანა  

4. ბაია -ისვენებს

                                                                         11-ოქტომბერი-ოთხშაბათი

5. ლოკომოტივი  3-0  სამეგრელო 

6.ხეთა  0-9  მარტვილი  

7.ლანჩხუთი  4-3  ოდიში-1919  

8.შუქურა  0-1  დინამო 

 

                                                             XXIV-ტური  17 -ოქტომბერი - სამშაბათი                    

1.ბაკური  4-2  შუქურა                                          

2.დინამო 4-ლანჩხუთი                                             

3.ოდიში-1919  6-0 ხეთა                                   

4.მარტვილი 4-1 კოლხეთი                                    

                                                                    18-ოქტომბერი-ოთხშაბათი                                           

5.ფოთი  2-1  ენგური-88                                              

6.ზანა  1-2  ბაია                                                 

7.სამეგრელო  1-1  დინამო-2                                 

8.ლოკომოტივი-ისვენებს                                               

                                                                 XXV-ტური 24-ოქტომბერი-სამშბათი                          

1.სამეგრელო 1-1 ბაკური                                         

2. ბაია 0-2 ფოთი                                                         

3.ენგური-88 2-4 მარტვილი                                        

4.დინამო-2 -ისვენებს                                                       

                                                                     25-ოქტომბერი-ოთხშაბათი                                           

5.ლოკომოტივი 3-2 ზანა                                         

6.კოლხეთი 1-2 ოდიში-1919                                    

7.ხეთა 0-5 დინამო                                                  

8.ლანჩხუთი 1-0 შუქურა                             

                                                               XXVI-ტური  30-ოქტომბერი -ორშაბათი                     

1.ბაკური 1-2 ლანჩხზუთი                                        

2.შუქურა 4-0 ხეთა                                                         

3.დინამო 6-1 კოლხეთი                                               

4.ოდიში-1919 4-0 ენგური-88                                      

                                                                       31-ოქტომბერი- სამშაბათი                                           

5.მარტვილი 5-0 ბაია                                                     

6.ფოთი 3-1 ლოკომოტივი                                           

7.ზანა 4-2 დინამო-2                                                  

8.სამეგრელო - ისვენებს

 

                                                               XXVII-  ტური   7-ნოემბერი- სამშაბათი                    

                                                                                         

1. ბაია 1-1 ოდიში 1919  

2.სამეგრელო 3-3 ზანა  

3.დინამო-2 1-4 ფოთი  

4.ბაკური-ისვენებს

                                                                     8- ნოემბერი- ოთხშაბათი

5.ლოკომოტივი 1-0 მარტვილი  

6.ენგური-88 0-2 დინამო 

7.კოლხეთი 3-1 შუქურა  

8.ხეთა 1-6 ლანჩხუთი  

                                                               XXVIII- ტური  14-ნოემბერი- სამშაბათი

1.ბაკური 3-0 ხეთა  

2.ლანჩხუთი 2-3 კოლხეთი  

3.შუქურა 1-0  ენგური-88 

4.დინამო 3-0 ბაია 

                                                                      15- ნოემბერი- ოთხშაბათი

5.ოდიში-1919  1-1 ლოკომოტივი  

6.მარტვილი 2-2 დინამო-2  

7.ფოთი 4-0 სამეგრელო 

8.ზანა-ისვენებს

                                                                  XXiX-ტური  21 -ნოემბერი-სასმშაბათი

1.ზანა 3-0 ბაკური 

2.დინამო-2 2-3 ოდიში-1919  15.30

3.სამეგრელო 0-0 მარტვილი  

4.ფოთი-ისვენებს

                                                                     22- ნოემბერი-ოთხშაბათი

5.ლოკომოტივი 1-1 დინამო 

6.ბაია 1-0 შუქურა 

7.ენგური-88  2-1 ლანჩხუთი  

8.კოლხეთი 9-0 ხეთა 

 

                                                  XXX-ტური 28-ნოემბერი-სამშაბათი                        

1.ბაკური 2-1 კოლხეთი                                             

2.ხეთა 0-5 ენგური-88                                           

3.ლანჩხუთი 3-0 ბაია                                                  

4.  მარტვილი-ისვენებს                                                   

                                                             29-ნოემბერი- ოთხშაბათი 

5.დინამო 3-1 დინამო-2  

6.ოდიში 1919 2-0 სამეგრელო  

7. შუქურა 1-5 ლოკომოტივი 

8.ფოთი 3-1 ზანა  

                                                                                          

   

 

 

  საკონტაქტო ტელეფონი:

1.საფეხბურთო სკოლა ფოთი- გიორგი ჭედია  595 31 05 09 

2.ბაკური ბათუმი- მენაბდე ჯუმბერი    599  92  20  11                  

3.აკადემია მარტვილი-  სურმავა ჯესი   595  50  91  11                  

4.ზანა აბაშა- კიზირია მამუკა    558   99   78  38                                

5. ოდიში 1919 ზუგდიდი- ხარებავა გურამი  568  25  10  10          

6.სამტრედია სამტრედია   -   ხურცილავა გიგა   571   11   06  78     

7. დინამო ბათუმი-ვახტანგ გოცირიძე      579  11 7  201

8.სამრგრელო ჩხოროწყუ-   გოგუა ირაკლი    577  07  49  93              

9..შუქურა ქობულეთი -გოგიტიძე მერაბი  599  24  08  49                  

10.დინამო-2 ბათუმი- ბურკა ბერაძე  599 64  00  85

11. საფეხბურთო სკოლა ლანჩხუთი- ჩხაიძე  მიხეილ  595  22  42  60 

12.ლოკომოტივი სამტრედია- ჭიქაშუა  ნიკოლოზ  591  63  98  91    

13.ხეთა ხობი-  ხურცილავა ლევანი  577  60  21  89                              

14.ბაია ზუგდიდი-  ძალამიძე   ოთარი   599  21  88  18                        

15.კოლხეთი ხობი - გოცირიძე  ფრიდონი  597   29  42  00                  

16. ენგური -88 წალენჯიხა-  ხუფენია ბერდია  591  05  62  06              

 

 

 

 

 

მეგობრები

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti