სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

 

                  სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაციის 2021 წლის

                                            ჭაბუკთა  გათამაშების   U-13-ის  კ ა ლ ე ნ დ ა რ ი

 

        გუნდი                                            თ   მ   ფ   წ   გგ   მგ   +/-   ქ 
დინამო ბათუმი 7 6 1 0 38 2 +36 19
მარტვილის ფეხბურთის სკოლა 8 5 2 1 27 5 +22 17
ს/კ ბაია ზუგდიდი  6 5 1 0 32 6 +26 16
ოდიში 1919 ზუგდიდი 8 5 1 2 14 15 -1 16
კოლხეთი ხობი 8 4 1 3 14 27 -13 13
ს.ს ლანჩხუთი 6 4 0 2 14 11 +3 12
ზანა აბაშა 8 2 2 4 8 12 -4 8
ფოთის ფეხბურთის სკოლა 9 1 3 5 16 21 -5 6
მერანი მარტვილი 8 1 1 6 3 35 -32 4
სამტრედია სამტრედია  6 1 1 4 7 14 -7 4
ენგური 88 წალნჯიხა 8 0 1 7 10 34 -24 1

  

                                                                I  წრე

                                                    I- ტური    09.04.2021

1. მერანი მარტვილი 3 - 2 სამტრედია სამტრედია 

2. ს/კ ბაია ზუგდიდი - ს.ს. ლანჩხუთი 15:00 გად.

3. კოლხეთი ხობი 4 - 2 ფოთის ფეხბურთის სკოლა 

4. ენგური 88 წალნჯიხა 1 - 4 ოდიში 1919 ზუგდიდი 

5. ზანა აბაშა  0 - 4 დინამო ბათუმი 

6. მარტვილის ფეხბურთის სკოლა - ისვენებს

                                            

                                                    I I-ტური   16.04.2021                                                                               

1. ოდიში 1919 1 - 0 ზანა 

2. ფ.ს ფოთი 6  - 0 ენგური 88 

3. ბაია 7 - 0 კოლხეთი 

4. სმტრედია 0 - 2 ს.ს ლანჩხუთი 15:00

5.ფ/ა მარტვილი 9 - 0 მერანი 16:00 

6. დინამო - ისვენებს

 

      

                                                     I I I-ტური   23.04.2021   

1. ფ.ა მარტვული 2 - 0 ს.ს ლანჩხუთი 

2. კოლხეთი 3 - 0 სამტრედია 

3. ბაია 8 -0 ენგური 88 

4. ზანა 2 - 1 ფ.ს ფოთი 

5. დინამო 7 - 0 ოდიში1919 

6. მერანი - ისვენებს                          

                                

                                                           I V-ტური    30.04.2021 

1. ფ.ს ფოთი 1 - 2 დინამო 

2. ბაია 3 - 0 ზანა 

3. სამტრედია 4 - 2 ენგური 88 

4. ფ.ა მარტვილი 5 - 0 კოლხეთი 

5. ს.ს ლანჩხუთი 8 - 0 მერანი 

6. ოდიში 1919 - ისვენებს                                                                      

                                                         

           

                                                            V -ტური  07.05.2021         

1. მერანი 0 - 1 კოლხეთი 

2. ენგური88 0 - 3 .ფ.ა მარტვილი 

3. ზანა - სამტრედია  გად.

4. დინამო - ბაია გად.

5. ოდიში 1919 2 - 2  ფ.ს ფოთი

6. ს.ს ლანჩხუთი - ისვენებს                                                          

                                    

 

                                                               VI- ტური     14.05.2021

1. ბაია 5 - 0 ოდიში 1919 

2. სამტრედია - დინამო 15:00

3. ზანა - ფ.ა მარტვილი 15:00

4. მერანი - ენგური88 15:00

5. ს.ს ლანჩხუთი - კოლხეთი 17:00

6. ფ.ს ფოთი - ისვენებს

                                      

                                                               VII  - ტური   21.05.2021

1. ენგური 88 2 - 3 ს.ს ლანჩხუთი 

2. ზანა 4 - 0 მერანი 

3. ფ.ა მარტვილი 1 - 1 დინამო 

4. ოდიში 1919 3 - 0 სამტრედია 

5. ფ.ს ფოთი 3 - 6  ბაია 

6. კოლხეთი - ისვენებს

                                     

                                                                  VIII-ტური  28.05.2021

1. სამტრედია 1 - 1 ფ.ს ფოთი 

2. ფ.ა მარტვილი 0 - 1 ოდიში 1919 

3. დინამო 9 - 0 მერანი 

4. ს.ს ლანჩხუთი 1 - 0 ზანა 

5. კოლხეთი 5 - 4 ენგური88 

6. ბაია - ისვენებს

                                

                                                                     IX - ტური    04.06.2021  

1. ზანა 1 - 1კოლხეთი 

2. დინამო 7 - 0 ს.ს ლაჩხუთი 

3. მერანი 0 - 2 ოდიში 1919 

4. ფ.ს ფოთი 0 - 4 ფ.ა მარტვილი 

5. ბაია - სამტრედია  გადაიდო

6. ენგური 88 - ისვენებს

                                

                                                                          X - ტური  11.06.2021

1. ბაია 3-3 ფ.ა მარტვილი 

2. მერანი 0-0 ფ.ს  ფოთი 

3. ს.ს ლანჩხუთი - ოდიში 199 

4. კოლხეთი 0-8 დინამო 

5. ენგური 1-1 ზანა 

6. სამტრედია - ისვენებს

 

                                                                              XI - ტური   

1. დინამო - ენგური 88 15:00

2. ფ.ს ფოთი - ს.ს ლანჩხუთი 15:00

3. ოდიში 1919 - კოლხეთი 15:00

4. მერანი - ბაია  17:00

5. სამტრედია - ფ.ს მარტვილი 17:00

6. ზანა - ისვენებს

 

                                                                                         III წრე

                                                                                     XII ტური

1. სამტრედია - მერანი 

2. ს.ს ლანჩხუთი - ბაია 

3. ფ.ს ფოთღი - კოლხეთი 

4.ოდიში 1919 - ენგური88 

5. დინამო - ზანა

6. ფ.ს მარტვილი - ისვენებს

 

                                                                      XIII ტური

1. ზანა - ოდიში 1919

2. ენგური 88 - ფ.ს ფოთი 

3. კოლხეთი - ბაია  

4. ს.ს ლანჩხუთი - სამტრედია

5. მერანი - ფ.ა მარტვილი 

6. დინამო - ისვენებს

 

                                                                     XIV ტური

1. ს.ს ლანჩხუთი - ფ.ა მარტვილი

2. სამტრედია - კოლხეთი 

3. ენგური 88  - ბაია 

4. ფ.ს  ფოთი - ზანა 

5. ოდიში 1919 - დინამო

6. მერანი - ისვენებს

 

                                                                       XV ტური

1. დონამო - ფ.ს ფოთი 

2. ზანა - აბაშა

3. ენგური 88 - სამტრედია

4. კოლხეთი - ფ.ა მარტვილი 

5. მერანი - ს.ს ლანჩხუთი

6. ოდიში 99 - ისვენებს

 

                                                                           XVI ტური 

1. კოლხეთი - მერანი 

2. ფ.ა მარტვილი - ენგური88

3. სამტრედია - ზანა

4. ბაოა - დინამო

5. ფ.ს ფოთი - ოდიში1919 

6. ს.ს ლანჩხუთი - ისვენებს

 

                                                                              XVII ტური

1. ოდიში 1919 - ბაია

2. დინამო - სამტრედია

3. ფ.ა მარტვილი - ზანა 

4. ენგური 88 - მერანი

5. კოლხეთი - ს.ს ლანჩხუთი 

6. ფ.ს ფოთი - ისვენებს

 

                                                                               XVIII ტური

1. ს.ს ლანჩხუთი - ენგური 88

2. მერანი - ზანა 

3. დინამო - ფ.ა მარტვილი 

4. სამტრედია -  ოდიში 1919 

5. ბაია - ფ.ს ფოთი

6. კოლხეთი - ისვენებს

 

                                                                                XIX ტური

1. ფ.ს ფოთი - სამტრედია 

2. ოდიში 1919 - ფ.ა მარტვილი

3. მერანი - დინამო

4. ს.ს ლანჩხუთი - ზანა

5. კოლხეთი - ენგური 88

6. ბაია - ისვენებს

 

                                                                                XX ტური

1. კოლხეთი - ზანა

2. ს.ს ლანჩხუთი - დინამო

3. ოდიში 1919 - მერანი 

4. ფ.ა მარტვილი - ფ.ს ფოთი 

5. სამტრედია - ბაია 

6. ენგური 88 - ისვენებს

 

                                                                                    XXI ტური

1. ფ.ა მარტვილი - ბაია 

2. ფ.ს ფოთი - მერანი 

3. ოდიში 1919 - ს.ს ლანჩხუთი

4. დინამო - კოლხეთი 

5. ზანა -ენგური88 

6. სამტრედია -ისვენებს

 

                                                                                    XXII ტური 

1. ენგური 88 - დინამო

2. კოლხეთი - ოდიში 1919

3. ს.ს ლანჩხუთი - ფ.ს ფოთი 

4. ბაია - მერანი

5. ფ.ა მარტვილი - სამტრედია 

6. ზანა - ისვენებს

 

 

 

 

 საკონტაქტო ტელეფონი:

 

 1. ოდიში 1919 ზუგდიდი - ტიბუა როინი - 595 55 05 52

 2. მარტვილის ფეხბურთის აკადემია - ბარამია დათი - 571 00 84 84

 3. ს/კ სამტრედია სამტრედია - მეგენეიშვილი ლერი - 593 45 40 64 

 4. ს/კ დინამო ბათუმი - კაკაბაძე გიორგი - 574 03 00 03                                                                                              

 5.  ს/კ კოლხეთი ხობი -  ვიჩია პაატა - 555 10 15 32;  591 71 37 64 

 6.  ენგური ჯვარი წალენჯიხა - თოდუა ბადრი - 591 05 64 04

 7. ფოთის ფეხბურთის სკოლა - გვასალია ზვიადი - 599 42 84 30

 8. სპორტის სკოლა ლანჩხუთი -  იმნაძე დავითი - 551 18 11 67

 9. ზანა აბაშა - ბოკერია გიორგი - 557 98 09 60 

 10. ბაია ზუგდიდი-ძალამიძე ოთარი  599 21 88 18

 11.მერანი მარტვილი- ჯესი სურმავა 595 50 91 11

 

 

 

მეგობრები

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti