სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

                                                                                      

                      სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაციის 2023 წლის

                            ჭაბუკთა  გათამაშების   U-14-ის  კ ა ლ ე ნ დ ა რ ი ორ წრედ

 

 გუნდი                                         თ   მ   ფ   წ   გგ   მგ   +/-    ქ 
დინამო ბათუმი 18 14 2 2 67 10 +57 44
ოდიში 1919- ზუგდიდი 18 14 2 2 33 11 +22 44
ბაია ზუგდიდი 18 14 1 3 41 7 +34 43
აკადემია მარტვილი 18 8 3 7 36 29 +7 27
კოლხეთი ხობი 18 8 2 8 36 37 -1 26
სამტრედია სამტრედია 18 7 2 9 28 35 +7 23
შუქურა ქობულეთი 18 5 7 6 22 27 -5 22
საფეხბურთო სკოლა ფოთი 18 6 3 9 31 34 -3 21
სენაკი სენაკი 18 3 0 15 13 66 -53 9
იმერეთი ქუთაისი 18 0 0 18 15 68 -53 0

 

                                           პირველი წრე     I - ტური   3-აპრილი-ორ შაბათი

 1.აკადემია მარტვილი 0-6 დინამო ბათუმი  

 2. სენაკი სენაკი 0-4  სამტრედია სამტრედია  

                                              6-აპრილი-ხუთშაბათი

 3.კოლხეთი ხობი 1-5 ბაია ზუგდიდი   

 4. ოდიში 1919- ზუგდიდი 1-0 შუქურა ქობულეთი 

 5. საფეხბურთო სკოლა ფოთი 5-0 იმერეთი ქუთაისი 

 

                                II - ტური 10-აპრილი-ორშაბათი                          

 1.დინამო 0-1 ოდიში-1919                                      

 2.იმერეთი 1-3 შუქ რა                                           

                               14-აპრილი-პარასკევი                                             

 3.სამტრედია 0-2 კოლხე თი                                 

 4.ბაია  3-0  მატვილი                                          

 5.ფოთი 4-1 სენაკი        

                                       

                              III-ტური   17-აპრილი-ორშაბათი                           

1.მარტვილი 0-0 სამტრედია                          

2.სენაკი 2-1 იმერეთი                                            

                               21-აპრილი-პარასკევი                                               

 3.ოდიში 1919  0-0  ბაის                                          

 4.შუქურა 2-2 დინამო                                          

 5.კოლხეთი 3-0  ფოთი           

                              

                              IV-ტური  24-აპრილი-ორშაბათი                              

 1.იმერეთი 1-7 დინამო                                             

 2.სამტრედია 3-1 ოდიში                    

                

                               28-აპრილი-პარასკევი                                              

 3.კოლხეთი 4-0  სენაკი                                        

 4.ბაია 2-0 შუქურა                                                  

 5.ფოთი 1-3  მარტვილი       

                                 V-ტური  1-მაისი-ორშაბათი

 1.მარტვილი 4-0 სენაკი  

 2. კოლხეთი 4-0 იმერეთი  

                                    4-მაისი-ხუთშაბათი

 3. შუქურა 1-1 სამტრედია  

 4. დინამო 1-0 ბაია  

 5. ოდიში 1919   2-0 ფოთი 

 

                                   VI-ტური  8-მაისი-ორშაბათი

 1. იმერეთი 1-4  ბაია 

 2.სამტრედია 0-1 დინამო  

                                   12-მაისი-პარასკევი

 3. სენაკი 0-3 ოდიში

 4. კოლხეთი  4-2 მარტვილი 

 5.ფოთი 1-1 შუქურა 

                                         VII-ტური  15-მაისი-ორშაბათი

 1. მარტვილი  4-1  იმერეთი

 2. ბაია  2-0  სამტრედია 

                                                 18-მაისი-ხუთშაბათი

  3. ოდიში-1919  3-1  კოლხეთი  

 4. შუქურა 3-1  სენაკი 

 5. დინამო 6-1  ფოთი 

 

                                 VIII-ტური 22-მაისი-ორშაბათი                                           

 1.იმერეთი 1-3  სამტრედია                                              

 2.მარტვილი 1-2 ოდიში 1919                                        

                                     26 მაისი-პარასკევი                                                            

 3.სენაკი  0-7  დინამო                                                        

 4.კოლხეთი  1-1  შუქურა                                                 

 5. ფოთი 0-3   ბაია                                                                     

 

                                IX-ტური  29-მაისი  -ორშაბათი                              

 1.ოდიში-1919  3-0 იმერეთი                                    

 2.ბაია 6-0  სენაკი                                                             

                                   1-ივნისი                                                                        

 3.შუქურა  3-2  მარტვილი                                          

 4.დინამო  5-1 კოლხეთი                                              

 5.სამტრედია  2-0  ფოთი                                      

                                                    მეორე წრე    

                               X-ტური  5-ივნისი-ორშაბათი                                

 1.დინამო  6-1 მარტვილი                                           

 2.სამტრედია  6-2 სენაკი                                               

                                             8-ივნისი-ხუთშაბათი

 3. ბაია  2-1  კოლხეთი                                                   

 4. შუქურა  1-1 ოდიში 1919                                          

 5.იმერეთი  0-5 ფოთი                                                 

                                                               XI-ტური    5 ოქტომბერი ხუთშაბათი                                                     

 1.შუქურა 3-1 იმერეთი                                              

 2.მარტვილი 2-1 ბაია                                                        

                                                                     6 - ოქტომბერი -პარასკევი                                                  

 3.ოდიში-1919   0-3 დინამო                                       

 4.კოლხეთი  3-1  სამტრედია                                        

 5.სენაკი  2-4  ფოთი                                                          

 

                                                           XII - ტური 12 -ოქტომბერი -ხუთშაბათი 

 1.დინამო 1-1 შუქურა 

 2. იმერეთი 2-3  სენაკი 

                                                              13 -ოქტომბერი - პარასკევი

 3.სამტრედია 0-2 მარტვილი

 4.ბაია 0-1 ოდიში 1919

 5. ფოთი 4-2  კოლხეთი

 

                                                             XIII-ტური  19 -ოქტომბერი -ხუთშაბათი

 1. შუქურა 0-1  ბაია         

 2.დინამო 3-0 იმერეთი         

                                                                        20 -ოქტომბერი პარასკევი               

 3. ოდიში 1919 3-1 სამტრედია 

 4. სენაკი 1-4  ხონი  

 5. მატვილი 1-1 ფოთი 

                                                              XIV  - ტური 26 ოქტომბერი ხუთშაბათი     

 1. იმერეთი 3-4 კოლხეთი 

2. სამტრედია 3-1 შუქურა 

                                                                         27- ოქტომბერი პარასკევი

3. სენაკი 0-5 მარტვილი

4.ბაია 2-0 დინამო 

5. ფოთი 0-2 ოდიში 1919 

 

                                                              XV - ტური 2 -ნოემბერი ხუთშაბათი

 1. შუქურა 1-1 ფოთი

 2. დინამო 4-0 სამტრედია

                                                                    3- ნოემბერი  პარასკევი            

 3. მარტვილი 0-0 კოლხეთი 

 4. ბაია 3-0 იმერეთი 

 5.ოდიში 1919 2-0 სენაკი 

 

                                                             XVI -ტური 9 -ნოემბერი ხუთშაბათი

1. იმერეთი 0-3 მარტვილი                              

2. სამტრედია 0-5 ბაია 

                                                              10 ნოემბერი - პარასკევი                                                 

3. სენაკი 1-0  შუქურა                                                 

4.  კოლხეთი 1-3 ოდიში                                              

5.ფოთი 0-4 დინამო                                                                                         

 

                                                                   XVII  -ტური 16 ნოემბერი  ხუთშაბათი                                                                                        

1. შუქურა 1-0 კოლხეთი 

 2. დინამო 6-0 სენაკი 

                                                                       17 ნოემბერი პარასკევი

 3. სამტრედია 4-3 იმერეთი 

 4. ბაია 1-0  ფოთი 

 5.ოდიში 1919 1-0 მარტვილი 

                                                                         

                                                            XVIII-ტური 23 ნოემბერი ხუთშაბათი

 1. იმერეთი 0-5 ოდიში

 2. მარტვილი 6-0 შუქურა 

                                                                      24 ნოემბერი  პარასკევი

 3. სენაკი 0-1 ბაია 

 4.კოლხეთი 0-5 დინამო 

 5. ფოთი 4-0 სამტრედია 

 

 

 

    საკონტაქტო ტელეფონები:

1.აკადემია მარტვილი - ხელაია  გივი  577  53 57 02 

2.დინამო ბათუმი-ბენდელიანი  გია  571 24 10 84

3.სენაკი სენაკი- კუპრეიშვილი მურად          579 35 35 36

4.სამტრედია სამტრედია- ზაქარეიშვილი ოთარი     555  27  83   07

 5.კოლხეთი ხობი- ხვიჩია პაატა  591  71  37  64

6. ბაია ზუგდიდი- შონია კობა  577   17  82  09

7.ოდიში 1919- ზუგდიდი -ხუხია ნიკა  592  70  07  37

 8.შუქურა ქობულეთი- მჟავანაძე  მერაბ  599  91  90  88

9.იმერეთი ქუთაისი- კაკაურიძე გიორგი   599  98  32 31

10.საფეხბურთო სკოლა ფოთი - ტყებუჩავა გიორგი 574 07 95 36

 

 

 

 

მეგობრები

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti