სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

                                                                                      

                      სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაციის 2021 წლის

                                       ჭაბუკთა  გათამაშების   U-14-ის  კ ა ლ ე ნ დ ა რ ი

    გუნდი                                      თ   მ   ფ   წ   გგ   მგ   +/-   ქ 
ფოთის ფეხბურთის სკოლა 8 6 2 0 42 6 +36 20
დინამო ბათუმი  7 6 1 0 25 8 +17 19
ბაია ზუგდიდი 8 5 2 1 21 9 +12 17
ერთობა ჩხოროწყუ  8 4 2 2 14 10 +4 14
ოდიში 1919 8 3 0 5 18 25 -7 9
კოლხეთი ხობი 7 2 2 3 10 16 -16 8
სენაკი სენაკი 8 21  -13 
სქური წალენჯიხა 7 1 0 7 9 26 -17 3
მეგრი ზუგდიდი 0 0 0 0 0 0 0 0

  

                                                                            I- ტური  14.04.2021

1. კოლხეთი ხობი 0 - 0 ერთობა ჩხოროწყუ 

2. სქური წალენჯიხა 3 - 0 მეგრი ზუგდიდი 

3. დინამო ბათუმი 6 - 2 ბაია ზუგდიდი 

4. ოდიში 1919 0 - 7 ფოთის ფეხბურთის სკოლა 

5. სენაკი სენაკი - ისვენებს

     

                                                                           II-ტური 21.04.2021

1. ბაია 5 - 1 ოდიში 1919

2. მეგრი 0 - 3 დინამო 

3. ერთობა 5 - 1 სქური 

4. სენაკი 0 - 0 კოლხეთი

5. ფოთი - ისვენებს                                                                           

                                   

                                                                          III-ტური  28.04.2021 

1. სქური - სენაკი   გადაიდო

2. დინამო - ერთობა  გადაიიდო

3. ოდიში 1919 3 - 0 მეგრი 

4. ფ.ს ფოთი 3 - 3 ბაია 

5. კოლხეთი - ისვენებს                                                         

                                

                                                                        IV-ტური 05.05.2021

1. მეგრი 0 - 3 ფ.ს ფოთი 

2. ერთობა 3 - 2 ოდიში1919 

3. სენაკი 0 - 3 დინამო 

4. კოლხეთი 4 - 1 სქური 

5. ბაია - ისვენებს 

                                                     

                                                                        V-ტური   12.05.2021

1. დინამო 4-2 კოლხეთი 

2. ოდიში1919 6-0 სენაკი 

3. ფ.ს ფოთი 5-1 ერთობა 

4. ბაია 3-0 მეგრი 

5. სქური - ისვენებს                                                 

                                                                    VI -ტური 19.05.2021

1. ერთობა 1 - 1 ბაია 

2. სენაკი 0-6 ფ.ს ფოთი 

3. კოლხეთი - ოდიში1919 

4. სქური 1 - 3 დინამო 

5. მეგრი - ისვენებს

                                                                  VII -ტური 26.05.2021

1. ოდში1919 4 - 3 სქური 

2. ფ.ს ფოთი 10 -  1კოლხეთი 

3. ბაია 5 - 0 სენაკი 

4. მეგრი  0 - 3  ერთობა 

5. დინამო - ისვენებს

                                                                 VIII ტური 02.06.2021

1. სენაკი 3 - 0 მეგრი

2.კოლხეთი 0 - 1 ბაია 

3. სქური 0 - 7 ფ.ს ფოთი 

4. დინამო 5 - 2 ოდიში 1919 

5. ერთობა - ისვენებს

 

                                                          IX ტური 09.06.2021

1. ფ.ს ფოთი 1-1 დინამო 

2. ბაია 3-0 სქური 

3. მეგრი 0-3 კოლხეთი 

4. ერთობა 0-1 სენაკი 

5. ოდიში 1919  - ისვენებს

                                                                    II წრე

                                                         X ტური 

1. ერთობა - კოლხეთი

2. მეგრი - სქური

3. ბაია - დინამო

4. ერთობა - სენაკი

5. ოდიში 1919 - ისვენებს

 

                                                          XI ტური 

1. ოდიში 1919 - ბაია

2. დინამო - მეგრი

3. სქური - ერთობა

4. კოლხეთი - სენაკი

5. ფ.ს ფოთი - ისვენებს

 

                                                         XII ტური

1. სენაკი - სქური

2. ერთობა - დინამო

3. მეგრი - ოდიში

4. ბაია - ფ.ს ფოთი

5. კოლხეთი - ისვენებს

 

                                                            XIII ტური

1. ფ.ს ფოთი - მეგრი

2. ოდიში1919 - ერთობა 

3. დინამო - სენაკი

4. სქური - კოლხეთი

5. ბაია ისვენებს

 

                                                          XIV ტური

1. კოლხეთი - დინამო 

2. სნეკი - ოდიში 1919

3. ერთობა - ფ.ს ფოთი

4. მეგრი -ბაია

5. სქური -ისვენებს

                                                          XV ტური

1. ბაია - ერთობა

2. ფ.ს ფოთი - კოლხეთი

3. ოდიში 1919 - კოლხეთი

4. დინამო - სქური

5. მეგრი - ისვენებს

 

                                                           XVI ტური

1. სქური - ოდიში1919 

2. კოლხეთი - ფოთი

3. სენაკი - ბაია

4. ერთობა - მეგრი 

5. დინამო - ისვენებს

 

                                                            XVII ტური

1. მეგრი - სქური

2. ბაია - კოლხეთი

3. ფოთი - სქური

4. ოდიში - დინამო

5. ერთღობა - ისვენებს

 

                                                          XVIII ტური

1. დინამო - ფოთი

2. სქური - ბაია

3. კოლხეთი - მეგრი

4. სენაკი - ერთობა

5. ოდიში - ისვენებს

 

 

 მეგრი ზუგდიდი მოხსნილია თამაშდან

 

 საკონტაქტო ტელეფონი:

1. ერთობა ჩხოროწყუ - ზურაბ წიფურია - 577 04 96 97

2. ოდიში 1919 ზუგდიდი - თუთბერიძე ოთარი - 595 55 05 52

3. დინამო ბათუმი - თოდაძე ნიკოლოზი - 595 08 45 53

4. სქური წალენჯიხა - ზარქუა რატი - 595 50 76 57 

5. ს/კ კოლხეთი ხობი - ჯამბურია ვლადიმერი - 577 60 22 61

6. ს/კ ბაია ზუგდიდი - ძალამიძე ოთარი - 599 21 88 18

7. ფოთის ფეხბურთის სკოლა - ბაჯალაძე მამუკა - 551 98 58 59

8. ს/კ სენაკი სენაკი - მიქავა გრიგოლი - 571 17 57 03

9. ს/კ მეგრი ზუგდიდი - თოდუა დავითი - 599 49 45 61

 

 

 

 

 

მეგობრები

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti