სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

                                                                                      

                  სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაციის 2024 წლის

             ჭაბუკთა  გათამაშების   U-14-ის  კ ა ლ ე ნ დ ა რ ი,  ჩატარდება ორ წრედ

 

გუნდი                                 თ   მ   ფ   წ   გგ   მგ   +/-   ქ 
ოდიში 1919 3 3 0 0 14 0 +14 9
ზანა აბაშა  3 2 0 1 9 4 +5 6
ს.ს.ლანჩხუთი 3 2 0 1 8 10 -2 6
თეთრი ბათუმი 3 2 0 1 8 2 +6 6
კოლხეთი ხობი 3 1 1 1 4 6 -2 4
სამეგრელო -ჩხოროწყუ 3 1 1 1 4 5 -1 4
ჯვარი წალენჯიხა 3 1 1 1 3 4 -1 4
მარტვილი  1 1 0 0 7 1 +6 3
ს.ს.ფოთი 1 1 0 0 5 2 +3 3
ს.კ. სამტრედია   3 0 1 2 4 16 -12 1
ლურჯი ბათუმი 3 0 1 2 6 10 -4 1
ბაკური ბათუმი 2 0 1 1 4 7 -3 1
მერცხალი ოზურგეთი 3 0 0 3 1 10 -9 0

 

                                                                 პირველი წრე

           I-ტური 25 მარტი -ორშაბათი                                                                                     

1.ს.ს.ფოთი 5-2 ლურჯი ბათუმი                                         

2. ს.ს.ლანჩხუთი 3-0 სამეგრელო -ჩხოროწყუ                       

       26-მარტი სამსაბათი                                                                  

3.ჯვარი წალენჯიხა 2-1 თეთრი ბათუმი                         

4. კოლხეთი ხობი 2-0 მერცხალი ოზურგეთი                   

     28 მარტი-ხუთშაბათი                                                               

5.ზანა აბაშა 7-0  ს.კ. სამტრედია                                       

6.ოდიში 1919 3-0 ბაკური ბათუმი                      

7. მარტვილი -ისვენებს                                                      

 

        II-ტური 1-აპრილი ორშაბათი                              

1.ს.კ.სამტრედია 0-5 ოდიში 1919                                    

2.მერცხალი 1-2 ზანა                                                           

   2-აპრილი  სამშაბათი                                                               

3. თეთრი 4-0 კოლხეთი                                                   

4.სამეგრელო 2-0 ჯვარი                                                       

   4-აპრილი -ხუთშაბათი                                                    

5. ლურჯი 3-4 ლანჩხუთი                                     

6. მარტვილი -ფოთი 15.00                                                         

7. ბაკური -ისვენებს                                                             

 

    III- 9 აპრილი  სამშაბათი                                         

1. ლანჩხუთი 1-7  მარტვილი 

2.ჯვარი 1-1  ლურჯი 

      11 აპრილი ხუთშაბათი

3. ოდიში 1919 6-0 მერცხალი 

 4. კოლხეთი 2-2 სამეგრელო 

        12-აპრილი პარასკევი

 5.ზანა 0-3 თეთრი           

6.ბაკური 4-4 ს.კ.სამტრედია 

7. ფოთი-ისვენებს

 

        IV-ტური 16 აპრილი სამშაბათი

1. მერცხალი-ბაკური 15.00

2. ფოთი-ლანჩხუთი 14.30

      17 აპრილი ოთხშთი            

3. ს.კ.სამტრედია -ისვენებს

4.ლურჯი-კოლხეთი 16.00

      18 აპრილი ხუთშაბათი

5. მარტვილი-ჯვარი 16.00

6.თეთრი-ოდიში 1919 15.00

7.სამეგრელო -ზანა 14.30

 

                 V-ტური  24 აპრილი ოთხშაბათი                                                        

1.ჯვარი-ფოთი 15.00                                                     

2.კოლხეთი-მარტვილი   14.30                                   

          25 აპრილი ხუთშაბათი                                                  

3.ზანა -ლურჯი 15.00                                                    

4.ოდიში 1919 -სამეგრელო 15.00                                  

        26 აპრილი პარასკევი                                                   

5.ბაკური-თეთრი    15.00                                             

6.ს.კ.სამტრედია-მერცხალი   15.00                          

7.ლანჩხუთი-ისვენებს                                              

 

                VI-ტური   30 აპრილი სამშაბათი                                               

1.თეთრი -ს.კ.სამტრედია 15.00                             

2.სამეგრელო-ლანჩხუთი   15.00                             

           1-მაისი ოთხშაბათი                                              

3.მარტვილი-ზანა 14.30                                            

4.მერცხალი -ისვენებს                                            

2 მაისი ხუთშაბათი                                                    

5.ფოთი -კოლხეთი   14.30                                     

6.ლანჩხუთი-ჯვარი  16.30                                     

7.ლურჯი-ოდიში 1919 15.00                                 

 

         VII-ტური    7 მაისი სამშაბათი

1. კოლხეთი-ლანჩხუთი 14.00

 2.მერცხალი-თეთრი 16.30

             8-მაისი ოთხშაბათი

3.ს.კ.სამტრედია-სამეგრელო-15.00

4.ბაკური -ლურჯი 14.30

           9-მაისი ხუთშაბათი

5.ოდიში-მარტვილი 15.00

6. ზანა -ფოთი 14.30

 7. ჯვარი-ისვენებს

 

           VIII- ტური     14 მაისი სამშაბათი

1.სამეგრელო-მერცხალი 15.00

2.მარტვილი-ბაკური 16.30

         15 მაისი ოთხშაბათი

 3. ლურჯი-ს.კ.სამტრედია 16.30

4.ლანჩხუთი -ზანა 15.00

      16-მაისი ხუთსაბათი

5.ფოთი-ოდიში 1919 14.30

6.ჯვარი -კოლხეთი 17.00

7.თეთრი-ისვენებს

  

            IX-ტური     22-მაისი ოთხშაბათი                                                                

1.ზანა-ჯვარი 15.00                                                                 

2.ბაკური-ფოთი 15.00                                                            

     23 მაისი ხუთშაბათი                                                               

3.ოდიში 1919-ლანჩხუთი 17.00                                          

4.ს.კ. სამტრედია -მარტვილი 16.30                         

    24 მაისი პარასკევი                                                              

5.მერცხალი -ლურჯი  15.00                                                 

6.თეთრი-სამეგრელო  17.00                                          

7.კოლხეთი-ისვენებს                                                   

 

                X-ტური   29 მაისი ოთხშაბათი                                                       

1.ლურჯი -თეთრი  14.30                                                      

2.მარტვილი-მერცხალი 15.00                                           

   30 მაისი ხუთშაბათი                                                               

3.ჯვარი-ოდიში 1919 15.00                                                   

4.ლანჩხუთი-ბაკური 16.00                                               

     31 მაისი პარასკევი                                                     

5.ფოთი -ს.კ. სამტრედია 14.30                                         

6.კოლხეთი -ზანა  15.00                                                     

7.სამეგრელო-ისვენებს                                               

 

    XI-ტური      4-ივნისი სამშაბათი

1.სამეგრელო-ლურჯი 17.00

2.ბაკური -ჯვარი 17.00

        5-ივნისი ოთხშაბათი

3.ს.კ.სამტრედია -ლანჩხუთი 15.00

4.მერცხალი-ფოთი 17.00

     6 მაისი ხუთშაბათი

 5.თეთრი-მარტვილი 15.00

6.ოდიში 1919 -კოლხეთი 16.30

7.ზანა -ისვენებს

 

              XII-ტური   11-ივნისი სამშაბათი

 1. მარტვილი -სამეგრელო 14.30

2. ფოთი -თეთრი 15.00

       12 მაისი ოთხშაბათი

3.ლანჩხუთი-მერცხალი 15.00

4.ჯვარი-ს.კ.სამტრედია 15.00

       13 ივნისი ხუთშაბათი

5.კოლხეთი-ბაკური  15.00

6.ზანა -ოდიში 1919 15.00

7.ლურჯი ისვენებს

  

                     XIII- ტური  18 ივნისი სამსაბატი

1.ბაკური-ზანა     17.00                                                

2.ს.კ.სამტრედია-კოლხეთი 15.00                

           19 ივნისი ოთხშაბათი

3.მერცხალი-ჯვარი 15.00                                      

4.თეთრი-ლანჩხუთი  15.00                            

          20 ივნისი ხუთსაბათი

5.სამეგრელო-ფოთი  15.00                                     

6.ლურჯი-მარტვილი  15.00                                   

7.ოდიში 1919 -ისვენებს                                        

 

                                                      მეორე  წრე

                   XIV-ტური  25 ივნისი სამშაბათი                                                                   

1.ლურჯი-ფოთი  14.30                                              

2.სამეგრელო-ლანჩხუთი   15.00                               

       26 ივნისი ოთხშაბათი

3.თეთრი-ჯვარი    15.00                                               

4.მერცხალი-კოლხეთი 15.00                                      

      27 ივნისი ხუთშაბათი

5.ს.კ.სამტრედია-ზანა   14.30                                        

6.ბაკური-ოდიში 1919   15.00                                     

7.მარტვილი-ისვენებს                                               

 

                  XV-ტური

               

1. ოდიში 1919 -ს.კ.სამტრედია

2.ზანა -მერცხალი

 

3.ლანჩხუთი-თეთრი

4.ჯვარი-სამეგრელო

       

5.ლანჩხუთი-ლურჯი

6.ფოთი -მარტვილი

7. ბაკური -ისვენებს

                               

       XVI-ტური                                                          

1. მარტვილი -ლანჩხუთი

2.ლურჯი-ჯვარი

 

3.სამეგრელო-კოლხეთი

4.თეთრი-ზანა

 

5.მერცხალი-ოდიში 1919

6.ს.კ.სამტრედია -ბაკური

 7.ფოთი-ისვენებს

 

XVII-ტური                                                                          

1.ბაკური-მერცხალი                                                    

2.ოდიში 1919 -თეთრი                                                

3.ზანა -სამეგრელო                                                        

4.კოლხეთი-ლურჯი                                                       

5.ჯვარი-მარტვილი                                                        

6.ლანჩხუთი-ფოთი                                                      

7.ს.კ.სამტრედია -ისვენებს                                         

 

XVIII-ტური                                                                        

1.ფოთი-ჯვარი                                                            

2.მარტვილი-კოლხეთი                                                  

3.ლურჯი-ზანა                                                              

4.სამეგრელო-ოდიში 1919                                            

5.თეთრი-ბაკური                                                         

6.მერცხალი-ს.კ.სამტრედია                                        

7. ლანჩხუთი -ისვენებს                                                

 

        XIX-ტური

1. ს.კ. სამტრედია -თეთრი

2. ლანჩხუთი-სამ,ეგრელ 

3. ოდიში 1919 -ლურჯი

4. ზანა -მარტვილი

5.კოლხეთი -ფოთი

6.ჯვარი- ლანჩხუთი

7. მერცხალი -ისვენებს

 

       XX-ტური

1. ლანჩხუთი-კოლხეთი

2. ფოთი-ზანა

3. მარტვილი-ოდიში 1919

4. ლურჯი -ბაკური

5. სამეგრელო-სპ.სამტრედია

6.თეთრი-მერცხალი

7.ჯვარი -ისვენებს

 

        XXI-ტური                                                                                 

1.მერცხალი-სამეგრელო                                                             

2. სკ.სამტრედია -ლურჯი                                           

3.ბაკური-მარტვილი                                                       

4.ოდიში 1919 -ფოთი                                                      

5. ზანა -ლანჩხუთი                                                        

6.კოლხეთი-ჯვარი                                                         

7.თეთრი-ისვენებს                                                          

 

       XXII  -ტური                                                                     

1.ჯვარი-ზანა                                                               

2.ლანჩხუთი-ოდიში 1919                                                

3. ფოთი-ბაკური                                                          

4.მარტვილი -სკ.სამტრედია                                          

5. ლურჯი-მერცხალი                                                    

6.სამეგრელო-თეთრი                                                

7.კოლხეთი-ისვენებს                                                  

 

      XXIII-ტური

1. თეთრი-ლურჯი                 

2.მერცხალი-მარტვილი

3. ს.კ. სამტრედია -ფოთი

4. ბაკური-ლანჩხუთი

5. ოდიში 1919 -ჯვარი

6.ზანა -კოლხეთი

7.სამეგრელო-ისვენებს

 

           XXIV-ტური

1.კოლხეთი-ოდიში 1919

2.ჯვარი-ბაკური

3. ლანჩხუთი-ს.კ.სამტრედია

4.ფოთი-მერცხალი

5. მარტვილი-თეთრი

6.ლურჯი-სამეგრელო

7. ზანა -ისვენებს

 

       XXV -ტური                                                                                                   

1.სამეგრელო-მარტვილი                                                           

2.თეთრი -ფოთი                                                                                

3.მერცხალი-ლანჩხუთი                                                              

4.სკ.სამტრედია                                                                                

5.ბაკური-კოლხეთი                                                                      

6.ოდიში 1919 -ზანა                                                                        

7.ლურჯი-ისვენებს                                                                 

 

       XXVI-ტური

1. ზანა -ბაკური

2. კოლლხეთი -ს.კ.სამტრედია

3. ჯვარი -მერცხალი

4.ლანჩხუთი-თეთრი

5.ფოთი-სამეგრელო

6.მარტვილი-ლურჯი

7. ოდიში 1919 -ისვენებს

 

                                                                                                    

       საკონტაქტო ტელეფონები:

 

1.ფოთი.ფოთი- გიორგი - 595 31 05 09

2. ლურჯი ბათუმი -ბათუმი- გოჩა - 593 20 69 00

3 . მარტვილი.მარტვილი-ირაკლი- 599 87 72

4..ლანჩხუთი.ლანხუთი -მიხეილი -593 18 88 19

5. სამეგრელო.ჩხოროწყუ -ირაკლი -577 07 49 93

6.ჯვარი-წალენჯიხა- ბერდია - 591 05 62 06

7. თეთრი ბათუმი.ბათუმი- რამაზი -593 10 48 41

8. კოლხეთი.ხობი - ფრიდონი- 597 29 42 00

9.მერცხალი.ოზურგეთი -გოჩა - 599 28 11 09

10. ზანა .აბაშა- მამუკა - 558 99 78 38

11. ს.კ. სამტრედია.სამტრედია - მიხეილ 579 06 83 83

12. ოდიში-1919-ზუგდიდი -გურამი 568 25 1010

13. ბაკური.ბათუმი -ჯუბა - 599 92 20 11

                                                                                                                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

მეგობრები

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti