სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

 

                           სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაციის 2023 წლის 

                                   ჭაბუკთა  გათამაშების   U-15-ის  კ ა ლ ე ნ დ ა რ ი სამ  წრედ

 გუნდი                                         თ   მ   ფ   წ   გგ   მგ   +/-   ქ  
დინამო-2 ბათუმი 21 17 3 2 62 17 +45 54
დინამო-1 ბათუმი 20 13 4 3 50 20 +30 43
საფეხბურთო სკოლა ფოთი 21 10 4 7 55 35 +20 34
ენგური-88  წალენჯიხა 21 9 1 11 34 55 -21 28
ზანა აბაშა 21 7 5 9 29 41 -12 26
საფეხბურთო სკოლა ლანჩხუთი 21 6 5 10 31 42 -11 23
მახინჯაური ბათუმი 19 7 1 11 35 43 +8 22
დინამო ზუგდიდი 20 2 1 17 7 51 -44 7

 

                                                        პირველი წრე

                                            I - ტური  4-აპრილი-სამშაბათი

 1.ენგური-88  წალენჯიხა 2-0 დინამო ზუგდიდი 

 2.საფეხბურთო სკოლა ფოთი 4-0  ზანა აბაშა  

                                                  7-აპრილი-პარასკევი

 3. დინამო-1 ბათუმი   0-1 დიონამო-2 ბათუმი  

 4. საფეხბურთო სკოლა ლანჩხუთი 0-3 მახინჯაური ბათუმი  

 

                                         II-ტური  13-აპრილი-ხუტშაბათი                                  

 1.ზანა 3-2 დინ.ბათუმი-1                                             

 2. დინ. ზუგდიდი 0-3 ფოთი                                 

                                                  14-აპრილი-პარასკევი                                                     

 3.ლანჩხუთი 7-2 ენგური-88                                          

 4.დინ.ბათუმი-2    4-1 მახინჯაური                      

 

                                         III- ტური 19-აპრილი-ოთხშაბათი                                

 1.ფოთი 3-3 ლანჩხუთი                                               

 2.დინ.ბათუმი-1 4-1 დინ. ზუგდიდი                        

                                                21-აპრილი-პარასკევი                                                      

 3.ზანა 2-1 დინ.ბათუმი-2                                            

 4.ენგური-88  2-5  მახინჯაური                                 

 

                                            IV- ტური  26-აპრილი-ოთხშაბათი                                

 1.დინ. ზუგდიდი  0-1 დინ,ბათუმი-2                        

 2.ლანჩხუთი  1-1    დინ,ბათუმი-1                                   

                                            27-აპრილი -ხუთშაბათი                                                 

 3.ენგური-88 2-1  ფოთი                                              

 4.მახინჯაური 2-0 ზანა                                                  

 

                                          V- ტური 2-მაისი-სამშაბათი

 1.დინ.ბათუმი-1    4-2    ენგური-88 

 2. დინ.ბათუმი-2   3-0  ლანჩხუთი 

                                           4-მაისი-ხუთშაბათი

 3. ზანა 1-1  დინ. ზუგდიდი 

 4. ფოთი  2-4  მახინჯაური  

 

                                           VI- ტური 9-მაისი-სამშაბათი

 1. ლანჩხუთი 1-1 ზანა 

 2. ენგური-88  2-4  დინ.ბათუმი-2 

                                             12-მაისი-პარასკევი

 3.დინ.ბათუმი-1  4-1  ფოთი  

 4. მახინჯაური  3-0 დინ. ზუგდიდი 

 

                                         VII- ტური 16-მაისი-სამშაბათი

 1. დინ.ბათუმი-2  2-0  ფოთი  

 2. ზანა 1-3  ენგური-88 

                                                 19-მაისი-პარასკევი

 3. დინ. ზუგდიდი  1-0  ლანჩხუთი 

 4.მახინჯაური  1-2  დინ.ბათუმი-1  

 

                                        მეორე  წრე     VIII-ტური 23-მაისი-სამშაბათი                      

 1.დინ.ზუგდიდი  4-1 ენგური-88                            

 2.ზანა 3-2 ფოთი                                                         

                                         24-მაისი-ოთხშაბათი

 3.დინ.ბათუმი 2  1-1  დინ.ბათუმი -1                      

 4. მახინჯაური  3-4  ლანჩხუთი                                   

                                           IX  -ტური  30-მაისი-სამშაბათი                                          

 1.დინ.ბათუმი 1   1-0 ზანა                                       

 2.ენგური-88   2-1  ლანჩხუთი                                

                                                2-ივნისი-პარასკევი

 3.ფოთი  3-0 დინ.ზუგდიდი 16.30                                        

 4. მახინჯაური  2-6  დინ.ბათუმი-2                             

                                            X  -ტური  6.ივნისი-სამშაბათი                                           

 1.ლანჩხუთი  1-6 ფოთი                                                

 2.დინ. ზუგდიდი 0-3  დინ.ბათუმი-1                            

                                                 9-ივნისი-პარასკევი

 3.დინ.ბათუმი-2   8-2  ზანა                                           

 4.მახინჯაური  4-1  ენგური-88                                                                                                   

 

                                                       XI-ტური 15 ივნისი ხუთშაბათი

 1.დინ.ბათუმი-2 3-0  დინ. ზუგდიდი  

 2. დინ.ბათუმი-1  4-0  ლანჩხუთი     

 3.ფოთი 2 -2  ენგური-88 

 4. ზანა 0-0  მახინჯაური 

                                                         XII  -ტური 19 ივნისი ორშაბათი

 1. ენგური-88   1-3  დინ.ბათუმი-1 

 2.ლანჩხუთი  0-0  დინ.ბათუმი-2  

 3.დინ. ზუგდიდი  0-3  ზანა 

 4. მახინჯაური  2-3  ფოთი 

                                                     XIII - ტური 24 ივნისი შაბათი

 1. ზანა 2-0  ლანჩხუთი  

 2. დინ.ბათუმი-2  5-0  ენგური-88  

 3.  ფოთი  2-2  დინ.ბათუმი-1   

 4.დინ. ზუგდიდი  0-3  მახინჯაური

 

                                             

                                                XIV - ტური    2-ოქტომბერი  ორშაბათი      

               

1.ფოთი 1-2 დინ.ბათუმი-2                                         

2. ენგური-88  3-1 ზანა                                                  

                                                            3-ოქტომბერი სამშაბათი                                                               

3. მახინჯაური 2-4  დინ.ბათუმი-1                          

4. ლანჩხუთი 3-0 დინ.ზუგდიდი                                        

                                                                            III  - წრე

                                                   XV ტური   9-ოქტომბერი   ორშაბათი          

              

1 .დინამო-1 ბათუმი 0-3 დიონამო-2 ბათუმი                  

2. ლანჩხუთი  3-0  მახინჯაური ბათუმი                                  

                                                           10 - ოქტომბერი სამშაბათი                                              

3. ფოთი 3-2 ზანა აბაშა                   

4.ენგური-88  წალენჯიხა 3-0  დინ.ზუგდიდი                      

                                                   

                                                       xVI- ტური  16 ოქტომბერი ორშაბათი

 

1. ლანხუთი  2-0  ენგური-88      

2.დინ.ბათუმი-2 3-0 მახინჯაური 

 

                                                              17 -ოქტომბერი - სამშაბათი                       

3. ზანა- დინ 0-4 ბათუმი -1    

   4. დინ.ზუგდიდი 0-3  ფოთი

                                                   xVII - ტური   24 ოქტომბერი  ორშაბათი

 

1. ზანა 1-1 დინ.ბათუმი-2   

 2. ფოთი 3-0 ლანხუთი 

                                                               25 ოქტომბერი  სამშაბათი

3. ენგური 88  3-0  მახინჯაური 

4.დინ.ბათუმი-1 3-0  დინ ზუგდიდი

                          

                                                           xVIII - ტური  - 6 - ნოემბერი ორ შაბათი                     

1. ლანჩხუთი 0-2  დინ.ბათუმი-1                  

2.დინ.ზუგდიდი 0-3 დინ ბათუმი- 2                                 

                                                                         7-ნოემბერი    სამშაბათი                                                  

3. ენგური-88 2-1 ფოთი 

4. მახინჯაური 0-3 ზანა                

                           

                                                           XIX- ტური 13 ნოემბერი ორშაბათი                              

1. დინ.ბათუმი-1 5-0  ენგური-88                           

2.ფოთი 3-0 მახინჯაური                                              

                                                                   14 ნომბერი - სამშაბათი                                                   

3. დინ.ბათუმი-2 7-1 ლანჩხუთი                        

4.ზანა 3-0  დინ. ზუგდიდი     

 

                                                       XX- ტური   20 - ნოემბერი ორშაბათი              

1.ლანჩხუთი 1-1 ზანა 

2. ენგური -88 0-3 დინ. ბათუმი-2 

                                                                  21 - ნოემბერი  სამშაბათი

3. დინ.ბათუმი-1 1-1  ფოთი    

4. მახინჯაური - ზანა 15.30             

                                

                                                    XXI- ტური  27 - ნოემბერი  ორშაბათი

1.დინ.ბათუმი-2 2-3  ფოთი 

2. ზანა 0-1 ენგური  

                                                               28 - ნოემბერი  სამშაბათი

3.დინ.ზუგდიდი 0-3  ლანჩხუთი

 

 

 

  საკონტაქტო ტელეფონები:

1.ენგური-88  წალენჯიხა- ფაცაცია ალექსანდრე    579  10  69  46

2.დინამო ზუგდიდი  -თუთბერიძე ბადრი     592 04 57 05

3.საფეხბურთო სკოლა ფოთი-ცირამუა ლერი       599 21 08 10

4.ზანა აბაშა - მიმინოშვილი ვენექდიტე  551  09  14  60

5.დინამო-1 ბათუმი-ქორიძე გიორგი  579  08  04  02

6.დიონამო-2 ბათუმი- ბენდელიანი გია  571 24 10 84

7.საფეხბურთო სკოლა ლანჩხუთი -- ჩერქეზია მანასე  555  22  90  00

8.მახინჯაური ბათუმი -შანიძე ჯიმშერერ 592 04 23 23

 

 

 

 

 

 

 

 

მეგობრები

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti