სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

 

                           სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაციის 2021 წლის

 

                                            ჭაბუკთა  გათამაშების   U-15-ის  კ ა ლ ე ნ დ ა რ ი

 

 

    გუნდი                                       თ   მ   ფ   წ   გგ   მგ   +/-   ქ 
სპორტი ოზურგეთი 9 6 1 2 29 18 +11 19
სპორტი სამტრედია 7 5 2 0 14 2 +12 17
ფოთის ფეხბურთის სკოლა 8 5 2 1 27 11 +16 17
დინამო ბათუმი   8 3 2 3 22 10 +12 11
ზანა 7 2 1 4 6 25 -19 7
სპორტის სკოლა ლანჩხუთი 6 1 0 5 7 18 -11 3
კოლხეთი ხობი 7  7 21  -21 

 

სპორტი ოზურგეთი 9 6 1 2 29 18 +11 19


                                                                               I წრე

                                                                 Iტური 13.04.2021       

1. სპორტის სკოლა ლანჩხუთი - ზანა 15:00 გად.

2. დინამო ბათუმი 4 - 5 სპორტი ოზურგეთი 

3. სამტრედიის კომპექსური სპორტული სკოლა 3 - 0 კოლხეთი ხობი 

4. ფოთის ფეხბურთის კოლას - ისვენებს

 

                                                             II ტური 20.04.2021

1. ს.პ ოზურგეთი 1 - 1 სამტრედია კ/ს.ს

2. ზანა 0 - 11 დინამო 

3. ფ.ს ფოთი 5 - 3 ს.ს ლანჩხუთი 

4. კოლხეთი ისვენებს

 

                                                          III ტური 27.04.2021

1. დინამო 0 - 0 ფ.ს ფოთი 

2.  სამტრედია კ/ს.ს 4 - 1 ზანა 

3. კოლხეთი 0 - 3 ს.პ ოზურგეთი

4. ს.ს ლანჩხუთი - ისვენებს

 

                                                        IV ტური 04.05.2021 

1. ზანა 3 - 0  კოლხეთი 

2. ფ.ს ფოთი 0 - 2 სამტრედია კ/ს.ს 

3. ს.ს ლანჩხუთი 0 - 3 დინამო

4. ს.პ ოზურგეთი - ისვენებს

 

                                                         V ტური 11.05.2021

1. სამტრედია კ/ს.ს - ს.ს ლანჩხუთი 15:00

2. კოლხეთი 0 - 3 ფ.ს ფოთი 

3. ს.პ ოზურგეთი 5 - 0 ზანა 

4. დინამო - ისვენებს

 

                                                       VI ტური 18.05.2021 

1. ფ.ს ფოთი 11- 5 ს.პ ოზურგეთი

2. ს.ს ლანჩხუთი 3 - 0 კოლხეთი 

3. დინამო 0 - 0 სამტრედია კ/ს.ს 

4. ზანა - ისვენებს

 

                                                      VII ტური 25.05.2021

1. კოლხეთი 0 - 3 დინამო

2. ს.პ ოზურგეთი 4 - 0 ს.ს ლანჩხუთი 

3. ზანა 1 - 1 ფ.ს ფოთი 

4. სამტრედია კ/ს.ს - ისვენებს

                                                              II წრე 

                                                   VIII ტური 01.06.2021

1. ზანა 2 - 1 ლანჩხუთი 

2. ს.პ ოზურგეთი 2 - 1 დინამო 

3. კოლხეთი 0 -  3 სამტრედია კ/ს.ს 

4. ფ.ს ფოთი - ისვენებს

 

                                                     IX ტური 08.06.2021

1. სამტრედია კ/ს.ს 1 - 0 ს.პ ოზურგეთი 

2. დინამო - ზანა 15:00

3. ს.ს ლანჩხუთი 0 - 4 ფ.ს ფოთი

4. კოლხეთი - ისვენებს

                                                       X ტური 15.06.2021

1. ფ.ს ფოთი 3 - 0 დინამო 

2. ზანა  0-3 სამტრედია კ/ს.ს 

3. ს.პ ოზურგეთი 3-0 კოლხეთი 

4. ს.ს ლანჩხუთი - ისვენებს

 

                                                             XI ტური 

1. კოლხეთი - ზანა 17:00

2.სამტრედია კ/ს.ს - ფ.ს ფოთი 15:00

3. დინამო - ს.ს ლანჩხუთი 15:00

4. ს.პ ოზურგეთი - ისვენებს

                                                            XII ტური 

1. ს.ს ლანჩხუთი -სამტრედია კ/ს.ს

2. ფ.ს ფოტი - კოლხეთი

3. ზანა - ს.პ ოზურგეთი

4. დინამო - ისვენებს

                                                           XIII ტური 

1. ს.პ ოზურგეთი - ფ.ს ფოთი

2. კოლხეთი - ს.ს.ლანჩხუთიო

3. სამტრედია კ/ს.ს- დინამო

4. ზანა - ისვენებს

                                                           XIV ტური 

1. დინამო - კოლხეთი 

2. ს.ს ლანჩხუთი - ს.პ ოზურგეთი 

3. ფ.ს ფოთი - ზანა

4. სამტრედია კ/ს.ს - ისვენებს

                                                                      III წრე 

                                                                 XV ტური

1. ს.ს ლანჩხუთი - ზანა

2. დინამო - ს.პ ოზურგეთი 

3. სამტრედია კ/ს.ს - კოლხეთი 

4. ფ.ს ფოთი - ისვენებს

 

                                                               XVI ტური 

1. ს.პ ოზურგეთი - სამტრედია კ/ს.ს  

2. ზანა - დინამო

3. ფ.ს ფოთი - ს.ს ლანჩხუთი

4. კოლხეთი - ისვენებს

                                                             XVII ტური

1. დინამო - ფ.ს ფოთი 

2. სამტრედია კ/ს.ს - ზანა

3. კოლხეთი - ს.პ ოზურგეთი 

4. ს.ს ლანჩხუთი - ისვენებს

                                                             XVIII ტური

1. ზანა - კოლხეთი 

2. ფ.ს ფოთი -სამტრედია კ/ს.ს

3. ს.ს ლანჩხუთი - დინამო

4. ს.პ ოზურგეთი - ისვენებს

 

                                                               XIX ტური 

1. სამტრედია კ/ს.ს - ს.ს ლანჩხუთი 

2. კოლხეთი - ფ.ს ფოთი 

3. ს.პ ოზურგეთი - ზანა

4. დინამო - ისვენებს

 

                                                                  XX ტური 

1. ფ.ს ფოთი - ს.პ ოზურგეთი

2. ს.ს ლანჩხუთი - კოლხეთი 

3. დინამო - სამტრედია კ/ს.ს

4. ზანა - ისვენებს

 

                                                                     XXI ტური 

1. კოლხეთი - სინამო

2. ს.პ ოზურგეთი - ს.ს ლანჩხუთი 

3. ზანა - ფ.ს ფოთი 

4. სამტრედია კ/ს.ს - ისვენებს

 

კოლხეთი ხობი მოხსნილია თამაშიდან

 

საკონტაქტო ტელეფონებია: 

1. სპორტული სკოლა ლანჩხუთი - ნარიაშვილი ავთანდილი - 599 20 24 27 

2. სინამო ბათუმი - სამნიძე რამაზი - 593 10 48 41

3. სამტრედია კ/ს.ს - ქორიძე ბადრი - 568 40 08 14

4. ფოთის ფეხბურთის სკოლა - გვალია ზურაბი - 574 26 47 47 

5. ზანა აბაშა - კაკაურიძე როლანდი - 577 62 17 72

6. სპორტი ოზურგეთი - კრასოტკინი გოჩა - 577 61 78 04

7. ს/კ კოლხეთი ხობი - სანაია ალექსანდრე - 511 12 96 92

 

 

 

 

 

 

მეგობრები

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti