სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

 

                           სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაციის 2024 წლის 

                                   ჭაბუკთა  გათამაშების   U-15-ის  კ ა ლ ე ნ დ ა რ ი ორ  წრედ

 

გუნდი                                             წ  გგ  მგ +/-    ქ   
ს.ს. ლანჩხუთი  11 10 1 0 42 10 +32 31
ბაია ზუგდიდი 11 9 1 1 40 6 +34 28
ლაიოსი ბათუმი 11 7 1 3 31 25 +6 22
ხაბუმე  ჩხოროწყუ 11 6 2 3 28 18 +10 20
მახინჯაური ბათუმი 11 6 2 3 26 20 +6 20
ეგრისი სენაკი 10 5 0 5 21 21 0 15
ჩაქვი ბათუმი 11 5 0 6 28 24 +4 15
სქური  წალენჯიხა 11 4 2 5 22 26 -4 14
კოლხა ზუგდიდი 11 2 1 8 16 27 -11 7
გონიო ბათუმი 11 1 0 10 12 57 -45 3
ს.ს. ფოთი 0 0 0 0 0 0 0 0

 

                                                         პირველი წრე

             I-ტური  25 მარტი ორშაბათი                                            

1.ს.ს. ფოთი 0-3 ლაიოსი ბათუმი                                          

2.ს.ს. ლანჩხუთი 5-0 კოლხა ზუგდიდი                         

3. სქური წალენჯიხა 2-6  ჩაქვი ბათუმი    

                     

             26 მარტი სამშაბათი                                                           

4. მახინჯაური ბათუმი 0-1 ბაია ზუგდიდი                   

5.გონიო ბათუმი 0-5 ხაბუმე  ჩხოროწყუ                 

6. ეგრისი სენაკი--ისვენებს                                                      

 

            II ტური   1 აპრილი ორშაბათი                                             

1.ბაია 9-0 გონიო                                                                 

2.ჩაქვი 3-4 მახინჯაური                                                     

3.ეგრისი 3-0  ფოთი                                                         

              2 აპრილი სამშაბათი                                                              

4.ლაიოსი 1-9 ლანჩხუთი                                                   

5.კოლხა 2-2  სქური                                                      

6.ხაბუმე -ისვენებს                                                            

 

          III-ტური  10 აპრილი ოთხშაბათი                                    

1.ლანჩხუთი 4-1 ეგრისი                                                   

2.სქური 3-2 ლაიოსი                                                     

3.მახიბჯაური 3-1 კოლხა                                            

           12 აპრილი პარასკევი                                                         

4. გონიო 0-6  ჩაქვი                                                      

5.ხაბუმე 1-6  ბაია                                           

6.ფოთი-ისვენებს                                                         

 

        IV -ტური    16 აპრილი სამშაბათი                                                               

1. ეგრისი 3-1 სქური 

2. ფოთი 0-3 ლანჩხუთი

3. ლაიოსი 3-3 მახინჯაური 

          19 აპრილი პარასკევი

4.ჩაქვი 0-3 ხაბუმე 

5.კოლხა 6-2 გონიო

6.ბაია -ისვენებს

 

     V-ტური 23 აპრილი სამშაბათი

1. სქური 3-0 ფოთი 

2. მახინჯაური 2-1  ეგრისი 

3. გონიო 2-4 ლაიოსი 

        24 აპრილი ოთხშაბათი

 4. ხაბუმე 2-1 კოლხა 

5. ბაია 5-1  ჩაქვი 

6. ლანჩხუთი-ისვენებს

 

            VI-ტური 20 აპრილი სამშაბათი

1. კოლხა 0-4 ბაია 

2. ლაიოსი 4-0 ხაბუმე 

3. ეგრისი 7-2 გონიო 

        2-მაისი ხუთშაბათი

4. ფოთი 0-3 მახინჯაური 

5. ლანჩხუთი 4-1 სქური 

6.ჩაქვი-ისვენებს

 

        VII  -ტური   9 მაისი ხუთშაბათი                             

1.მახინჯაური 1-4 ლანჩხუთი                                  

2.გონიო 3-0 ფოთი                                                   

3.ხაბუმე 4-0 ეგრისი                                                

          10 მაისი პარასკევი                                                        

4.ბაია 4-1 ლაიოსი                                                 

5.ჩაქვი 1-0 კოლხა                                                      

6.სქური-ისვენებს                                                              

 

           VIII -ტური   16 მაისი ხუთშაბათი                                                    

1.ლაიოსი 3-1 ჩაქვი                                                   

2.ეგრისი 2-1 ბაია                                                         

3.ფოთი 0-3 ხაბუმე                                       

          17 მაისი პარასკევი                                                          

4.ლანჩხუთი 3-0 გონიო                                    

5.სქური 0-4 მახინჯაური                                        

6კოლხა-ისვენებს                                                           

                                                    

          IX  - ტური    22-მაისი ოთხშაბათი                                                    

1.გონიო 0-6 სქური                                        

2.ხაბუმე 0-2 ლანჩხუთი                                   

3.ბაია 3-0 ფოთი                                               

    24-მაისი პარასკევი                                                   

4.ჩაქვი 3-0 ეგრისი                                            

5.კოლხა 2-3 ლაიოსი                                      

6. მახინჯაური-ისვენებს                                           

 

    X-ტური 29 მაისი ოთხშაბათი

1. მახინჯაური 4-1 გონიო 

2.სქური 1-1 ხაბუმე 

3. ლანჩხუთი 1-1 ბაია 

           30 მაისი ხუთშაბათი

4.ფოთი 0-3  ჩაქვი 

5.ეგრისი 2-1 კოლხა 

6. ლაიოსი-ისვენებს

 

      XI- ტური  6 ივნისი ხუთშაბათი

1.ხაბუმე 2-2  მახინჯაური 

2. ბაია 2-0 სქური 

3. ჩაქვი 2-7 ლანჩხუთი 

           7-ივნისი პარასკევი

4.კოლხა 3-0 ფოთი 

5.ლაიოსი 3-2 ეგრისი  

6.გონიო-ისვენებს

                                                     მეორე    წრე

         XII--ტური    12 ივნისი ოთხშაბათი

1.ლაიოსი 3-0 ფოთი

2. კოლხა 0-3 ლანჩხუთი  

3.ჩაქვი 2-3 სქური  

           14 ივნისი პარასკევი

4.ბაია 4-0 მახინჯაური 

5.ხაბუმე  7-2 გონიო  

 6.ეგრისი-ისვენებს

                                                                                                       

             XIII   -ტური   19 ივნისი ოთხშაბათი

1.გონიო-ბაია 17.00                                                        

2.მახინჯაური-ჩაქვი   14.30                                           

3.სქური-კოლხა 14.30                                                     

      21-ივნისი პარასკევი

4.ლანჩხუთი-ლაიოსი 15.00                                  

5.ფოთი-ეგრისი   15.00                                                 

6. ხაბუმე -ისვენებს   

      XIV-ტური   26 ივნისი ოთხშაბათი

1.ეგრისი-ლანჩხუთი 14.30                                                    

2.ლაიოსი-სქური 17.00                                                            

3.მახინჯაური-კოლხა 14.30                                                      

           28 ივნისი პარასკევი

4.ჩაქვი-გონიო   15.00                                                               

5.ბაია -ხაბუმე   15.00                                                                

6.ფოთი-ისვენებს 

 

      XV-ტური                                                                                    

1.ხაბუმე -ჩაქვი                                                                   

2.გონიო-კოლხა                                                                        

3.მახინჯაური-ლაიოსი                                                  

4.სქური-ეგრისი                                                                      

5.ლანჩხუთი-ფოთი                                                              

5.ბაია -ისვენებს

                                                                                                       

       XVI-ტური                               

1. ფოთი -სქური

2.ეგრისი-მახინჯაური

3.ლაიოსი-გონიო

 

4.კოლხა -ხაბუმე

5.ჩაქვი - ბაია

6.ლანჩხუთი-ისვენებს

 

      XVII-ტური

1.ბაია -კოლხა

2.ხაბუმე - ლაიოსი

3.გონიო -ეგრისი

 

 4.მახინჯაური-ფოთი

5.სქური-ლანჩხუთი

6.ჩაქვი -ისვენებს

                                                                                                                

XVIII-ტური

1.ლანჩხუთი-მახინჯაური

2.ფოთი-გონიო

3.ეგრისი -ხაბუმე

 

4.ლაიოსი-ბაია

5.კოლხა -ჩაქვი

6.სქური-ისვენებს

 

       IX  -ტური                                                               

1.ჩაქვი -ლაიოსი                                                                 

2.ბაია-ეგრისი                                                                

3.ხაბუმე - ფოთი                                                                    

 

4.გონიო-ლანჩხუთი                                                             

5.მახინჯაური- სქური                                                            

6.კოლხა-ისვენებს                                                             

        XX    -ტური                                                                         

1.სქური-გონიო                                                                   

2.ლანჩხუთი-ხაბუმე                                                           

3.ფოთი-ბაია                                                                        

4.ეგრისი  - ჩაქვი                                                                        

5.ლაიოსი- კოლხა                                                        

6.მახინჯაური-ისვენებს                                                         

 

        XXI- ტური

1.კოლხა-ეგრისი

2.ბაია-ეგრისი                                                                          

3. ბაია -ლანჩხუთი

 

4.ხაბუმე - სქური

5.გონიო -მახინჯაური

6.ლაიოსი - ისვენებს

 

         XXII-ტური

1.მახინჯაური- ხაბუმე

2.სქური-ბაია

3. ლანჩხუთი- ჩაქვი

4. ფოთი- კოლხა

5.ეგრისი -ლაიოსი

6.გონიო -ისვენებ

 

       საკონტაქტო ტელეფონები:

1.ფოთი.ფოთი -ლერი    599 21 08 10

2. ლაიოსი .ბათუმი-გიორგი - 555 61 44 15

3 ლანხუთი.ლანხუთი -მანასე -  555 22 90 00

4. კოლხა-ზუგდიდი -როინი -  571 00 47 41

5. სქური .წალენჯიხა- გოგი -   595 03 69 40

6. ჩაქვი.ბათუმი -დავითი -   555 45 17 55

7. მახინჯაური -ბათუმი მიშა -   514 81 06 06

8. ბაია-ზუგდიდი- ლევანი -   555 98 22  00

9. ეგრისი .სენაკი-მურადი -   579 35 35 36

10. გონიო .ბათუმი იმედა -   577 40 08 61

11. ხაბუმე.ჩხოროწყუ -გიზო-  588 88  69  38

 

 

მეგობრები

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti