სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

                                                                                   უ–16     

გუნდი                          თ  მ   ფ  წ გ.გ მგ  +/-   ქ
დინამო ბათუმი 21 18 2 1 76 10 +66 56
კოლხეთი ფოთი 22 14 4 3 49 18 +30 47
ზანა აბაშა 21 12 5 4 43 18 +25 41
მერცხალი ოზურგეთი 21 10 4 7 31 23 +8 34
ეგრისი სენაკი 22 7 7 8 39 39 0 28
სქური წალენჯიხა 23 8 2 12 27 47 -20 26
მერანი მარტვილი 23 5 7 11 31 39 -8 22
დინამო-2 ბათუმი 21 6 1 14 40 67 -27 19
ეგრისი-2 სენაკი 22 1 1 20 6 77 -71 4

                

  

                                                                         I ეტაპი ტური  11.04.2019
                                                                                   ხუთშაბათი
                                           ზანა აბაშა              1-1 მერანი მარტვილი                           
                                         კოლხეთი ფოთი     1-0 მერცხალი ოზურგეთი    
                                                                           12.04.2019 პარასკევი
                                          დინამო ბათუმი     5-2 დინამო-2 ბათუმი           
                                          სქური წალენჯიხა 0-0 ეგრისი სენაკი              
                                          ეგრისი-2 - ისვენებს
 
                                                                       II ტური 18.04.2019
                                                                            ხუთშაბათი   
                                         დინამო 2 ბათუმი 6-1 სქური წალენჯიხა             
                                         მერცხალი ოზურგეთი 0-3 ინამო ბათუმი       
                                                                  19.04.2019   პარასკევი
                                        მერანი მარტვილი 0-1 კოლხეტი ფოთი                
                                        ეგრისი 2 სენაკი    1-1 ზანა აბაშა                                
                                        ეგერისი სენაკი- ისვენებს

                                                                          III ტური    25.04.2019

                                                                                   ხუთშაბათი

                                      კოლხეთი ფოთი 3-0 ეგრის-2 სენაკი    
                                      დინამო ბათუმი 5-0 მერანი მარტვილი 
                                                                          26.04.2019 პარასკევი
                                     სქური წალენჯიხა 1-0 მერცხალი ოზურგეთი 
                                     ეგრისი სენაკი 4-0 დინამო-2 ბათუმი                 
                                     ზანა აბაშა - ისვენებს

                                                                             IV ტური  02.05.2019 

                                                                                 ხუთშაბათი  
                                    მერცხალი ოზურგეთი 1-1 ეგრისი სენაკი
                                    მერანი მარტვილი 0-3 სქური წალენჯიხა 

                                                                            03.05.2019 პარასკევი

                                   ეგრისი-2 სენაკი 0-7 დინამო ოზურგეთი 
                                   ზანა აბაშა 1-2 კოლხეთი ფოთი                    
                                    დინამო-2 ბათუმი - ისვენებს

                                                                        ტური 09.05.2019

                                                                               ხუთშაბათი

                                   დინამო ბათუმი 2-0 ზანა აბაშა                   
                                   სქური წალენჯიხა 5-1 ეგრისი -2 სენაკი     

                                                                         10.05.2019 პარასკევი

                                  ეგრისი სენაკი 0-0 მერანი მარტვილი        
                                  დინამო-2 ბათუმი 0-1 მერცხალი ოზურგეთი  
                                   დინამო-2 ბათუმი - ისვენებს

                                                                         VI ტური 16.05.2019

                                                                           ხუთშაბათი  
                                    მერანი მარტვილი 1-0 დინამო-2 ბათუმი  
                                    ეგრისი-2 სენაკი 0-4 ეგრისი სენაკი           

                                                                       17.05.2019 პარასკევი

                                   ზანა აბაშა 4-0 სქური წალენჯიხა              
                                   კოლხეთი ფოთი 0-2 დინამო ბათუმი        
                                   მერცხალი ოზურგეთი - ისვენებს

                                                                         VII ტური 23.05.2019

                                                                           ხუთშაბათი  
                                   სქური წალენჯიხა 1-2 კოლხეთი ფოთი   
                                   ეგრისი სენაკი 1-3 ზანა აბაშა                      

                                                                          24.05.2019 პარასკევი

                                   დინამო -2 ბათუმი 5-0 ეგრისი-2 სენაკი                   
                                   მერცხალი ოზურგეთი 1-0 მერანი მარტვილი          
                                    დინამო-2 ბათუმი - ისვენებს

                                                                               VIII ტური 30.05.2019 

                                                                              ხუთშაბათი  
                                   ეგრისი -2 სენაკი 0-3 მერცხალი ოზურგეთი   
                                  ზანა აბაშა 5-1 დინამო-2 ბათუმი                       

                                                                           31.05.2019 პარასკევი

                                   კოლხეთი ფოტი 2-1 ეგრის სენაკი                
                                   დინამო ბათუმი 5-0 სქური წალენჯიხა        
                                    მერანი მარტვილი - ისვენებს

                                                                                IX ტური 06.06.2019

                                                                             ხუთშაბათი  
                                   ეგრისი სენაკი 2-4 დინამო ბათუმი                 
                                   დინამო-2 ბათუმი 1-9 კოლხეთი ფოთი           

                                                                      07.05.2019 პარასკევი

                                  მერცხალი ოზურგეტი 2-3 ზანა აბაშა            
                                  მერანიმარტვილი 5-0 ეგრისი -2 სენაკი             
                                   დინამო-2 ბათუმი - ისვენებს

                                                                 II წრე  X ტური 13.06.2019

                                                                           ხუთშაბათი  
                                   მერანი მარტვილი 0-2 ზანა აბაშა                              
                                   მერცხალი ოზურგეთი 2-0 კოლხეთი ფოთი         

                                                                    14.05.2019 პარასკევი

                                   დინამო-2 ბათუმი 0-8 დინამო ბათუმი                 
                                   ეგრიდი სენაკი 2-0 სქური წალენჯიხა                   
                                   ეგრისი-2- ისვენებს

                                                                      XI ტური 20.06.2019

                                                                          ხუთშაბათი  
                                   სქური წალენჯიხა 3-3 დინამო-2 ბათუმი              
                                   დინამო ბათუმი 2-0 მერცხალი ოზურგეთი           

                                                                     21.06.2019 პარასკევი

                                   კოლხეთი ფოთი 1-0 მერანი მარტვილი             
                                  ზანა აბაშა 3-0 ეგრისი-2 სენაკი                            
                                   ეგრისი სენაკი  - ისვენებს

                                                                     XII ტური 27.06.2019

                                                                           ხუთშაბათი  
                                   ეგრისი- 2 სენაკი 1-7 კოლხეთი ფოთი               
                                   მერანი მარტვილი 0-3 დინამო ბათუმი           

                                                                           28.06.2019 პარასკევი

                                   მერცხალი ოზურგეთი 3-0 სქური წალენჯიხა       
                                   დინამო-2 ბათუმი 3-5 ეგრისი სენაკი                   
                                    ზანა აბაშა - ისვენებს

                                                                 XIII ტური 04.07.2019 პარასკევი

                                                                             ხუთშაბათი  
                                  ეგრისი სენაკი 1-1 მერცხალი ოზურგეთი              
                                  სქური წალენჯიხა 3-0 მერანი მარტვილი             

                                                                           05.07.2019 პარასკევი

                                   დინამო ბათუმი 4-0 ეგრისი -2 სენაკი                   
                                   კოლხეთი ფოთი 1-1 ზანა აბაშა                            
                                    დინამო-2 ბათუმი - ისვენებს

                                                                   XIV ტური 11.07.2019  პარასკევი

                                                                                 ხუთშაბათი  
                                  ზანა აბაშა - დინამო ბათუმი                               17:00
                                   ეგრისი -2 სენაკი 3-0 სქური წალენჯიხა               

                                                                           12.07.2019 პარასკევი

                                   მერანი მარტვილი 4-4 ეგრისი სენაკი                     
                                   მერცხალი ოზურგეთი - დინამო-2 ბათუმი          17:00
                                   კოლხეთი ფოტი- ისვენებს

                                                                XV ტური 18.09.2019 ოთხშაბათი

                                   დინამო -2 ბათუმი 3-0 მერანი მარტვილი    
                                   ეგრისი სენაკი 3-0 ეგრისი -2 სენაკი            

                                                      19.09.2019 ხუთშაბათი                    

                                    სქური წალენჯიხა 2-1 ზანა აბაშა               
                                    დინამო ბათუმი 3-0 კოლხეთი ფოთი        
                                    მერცხალი ოზურგეთი - ისვენებს

                                                       XVI ტური 25.09.19 ოთხშაბათი

                                  კოლხეთი ფოთი 3-0 სქური წალენჯიხა
                                  ზანა აბაშა 5-0 ეგრისი სენაკი                

                                               26.09.19 ხუთშაბათი                                                                         

                                   ეგრისი -2 სენაკი 0-3 დინამო-2 ბათუმი            
                                    მერანი მარტვილი 1-1 მერცხალი ოზურგეთი   
                                   დინამო ბათუმი - ისვენებს
                                                  XVII ტური       02.10.19 ოთხშაბათი
 
                                   მერცხალი ოზურგეთი 3-0 ეგრისი_2 სენაკი   
                                  ეგრისი სენაკი 1-1 კოლხეთი ფოთი            
                                  სქური წალენჯიხა 1-0 დინამო ბათუმი      
                                                          05.10.19 შაბათი
                                   დინამო-2 ბათუმი 0-1 ზანა აბაშა   
                                   მერანი მარტვილი - ისვენებს
                                              XVIII ტური  09.10.19 ოთხშბათი
          
                                  დინამო ბათუმი 7-1 ეგრისი სენაკი   
                                  კოლხეთი ფოთი 5-2 დინამო-2 ბათუმი  

                                                  10.10.19    ხუთშაბათი

                                   ზანა აბაშა 2-0 მერცხალი ოზურგეთი   
                                   ეგრისი -2 სენაკი 0-3 მერანი მარტვილი  
                                   სქური წალენჯიხა - ისვენებს

                                         III წრე         XIXტური  16.10.19  ოთხშაბათი

                                 ზანა აბაშა 2-2 მერანი მარტვილი     
                                  კოლხეთი ფოთი 1-1 მერცხალი ოზურგეთი   

                                             17.10.19  ხუთშაბათი                             

                                   დინამო ბათუმი 4-0 დინამო-2 ბათუმი     
                                   სქური წალენჯიხა 3-2 ეგრისი სენაკი       
                                    ეგრისი -2  - ისვენებს

                                                       XX ტური  23.10.19 ოთხშაბათი

                                  დინამო -2 ბათუმი 3-0 სქური წალენჯიხა      
                                  მერანი მარტვილი 0-0 კოლხეთი ფოთი          

                                                24.10.19  ხუთშააბთი                          

                                   მერცხალი ოზურგეთი 0-2 დინამო ბათუმი   
                                   ეგრისი-2 სენაკი 0-3 ზანა აბაშა                   
                                   ეგრისი სენაკი - ისვენებს

                                              XXI ტური    30.10.19 ოთხშბათი 

                                  კოხლეთი ფოთი 3-0 ეგრისი -2 სენაკი         
                                 დინამო ბათუმი 3-0 მერანი  მარტვილი      

                                                  31.10.19 ხუთშაბთი                        

                                   სქური წალენჯიხა 1-2 მერცხალი ოზურგეთი  
                                   ეგრისი სენაკი 2-0 დინამო-2 ბათუმი               
                                   ზანა აბაშა- ისვენებს

                                            XXII ტური 06.11.19    ოთხშბათი

                                  მერცხზალი ოზურგეთი 3-1 ეგრისი სენაკი    
                                  მერანი მარტვილი 4-0 სქური წალენჯიხა     

                                            07.11.19   ხუთშაბათი                              

                                  ეგრისი -2 სენაკი 0-3 დინამო ბათუმი     ტ.შ
                                  ზანა აბაშა 0-1 კოლხეთი ფოთი             
                                  დინამო -2 ბათუმი- ისვენებს

                                             XXIII ტური    13.11.19   ოთხშაბათი 

                                  დინამო ბათუმი 2-2 ზანა აბაშა    
                                  სქური წალენჯიხა 3-0 ეგრისი -2 სენაკი  

                                           14.11.19  ხუთშაბათი                               

                                   ეგრისი სენაკი 1-1 მერანი მარტვილი    
                                   დინამო -2 ბათუმი 3-4 მერცხალი ოზურგეთი   
                                   კოლხეთი ფოთი - ისვენებს

                                                 XXIV ტური 20.11.19   ოთხშაბათი

                                     ეგრისი -2 სენაკი 0-3 ეგრისი სენაკი  
 

                                                    21.11.19   ხუთშაბათი

                                  მერანი მარტვილი 9-2 დინამო-2 ბათუმი   
                                   ზანა აბაშა 2-0 სქური წალენჯიხა              

                                              23.11.19 შაბათი    

 
                                   კოლხეთი ფოთი 2-2 დინამო ბათუმი 
                                   მერცხალი  - ისვენებს

                                       XXV   ტური  27.11.19 ოთხშაბათი

                                  სქური წალენჯიხა 0-1 კოლხეთი ფოთი
                                  ეგრისი სენაკი 0-1 ზანა აბაშა                   

                                           28.11.19   ხუთშბათი                            

                                   დინამო -2 ბათუმი 3-0 ეგრისი -2 სენაკი 
                                   მერცხალი ოზურგეთი 3-0 მერანი მარტვილი  
                                   დინამო ბათუმი- ისვენებს

                                        XXVI ტური     04.12.19  ოთხშაბათი

                                  ეგრისი -2 სენაკი - მერცხალი ოზურგეთი  16:00
                                 

                                      05.12.19 ხუთშაბათი                     

                                  კოლხეთი ფოთი - ეგრისი სენაკი   15:00
                                  დინამო ბათუმი - სქური წალენჯიხა 15:00
                                   ზანა აბაშა - დინამო2 ბათუმი 15:00
                                   მერანი მარტვილი - ისვენებს                                                           

       

                                          XXVII ტური  11.12.19 ოთხშაბათი  

                                   ეგრისი სენაკი - დინამო ბათუმი 15:00                                           

                                                12.12.19 ხუთშაბათი

                                  დინამო_2 ბათუმი - კოლხეთი ფოთი 15:00                                    
                                  მერცხალი ოზურგეთი - ზანა აბაშა 15:00
                                  მერანი მარტვილი - ეგრისი -2 სენაკი 15:00
                                   სქური წალენჯიხა - ისვენებს

 

  
საკნტაქტო ინფორმაცია 
  1. რევაზ იოსელიანი (სენაკი) 599 08 75 75 
  2. მამუკა კიზირია (აბაშა) 558 99 78 38
  3. ვახტანგ ჩხაიძე (ოზურგეთი) 574 01 01 98; 599 51 10 55;579 16 18 01; 
  4. ზვიად ნოდია (ფოთი) 593 35 01 81
  5. ალექსანდრე კანტიძე (ბათუმი) 577 77 77 66; 593 10 48  41 
  6. დავით ჩალიგავა (წალენჯიხა) 598 53 68 63
  7. ლევან სულაძე (სენაკი-2 ) 568 391 205
  8. ედიშერ ანთიძე (ბათუმი-2) 593 30 91 20
  9. უშანგი რიხაია (მერანი მარტვილი) 577 52 94 84  
 
სამეგრელო ზემო–სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაცია
 
 

 

მეგობრები

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti