სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია

Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti

                                                                               

                   სამეგრელო ზემო-სვანეთის რეგიონის ფეხბურთის ფედერაციის 2021 წლის

                                          ჭაბუკთა  გათამაშების   U-16-ის  კ ა ლ ე ნ დ ა რ ი

   გუნდი                                              თ   მ   ფ   წ   გგ   მგ   +/-   ქ 
დინამო ბათუმი   7  27   7  +20  18 
ფოთის ფეხბურთის სკოლა 8 6 0 2 24 13 +11 18
ეგრისი სენაკი  9 5 1 3 18 12 +5 16
მერცხალია ოზურგეთი 8 4 2 2 10 10 0 14
სქური წალენჯიხა 7 3 0 4 14 22 -8 9
ჩელა ზუგდიდი 8 1 1 6 5 18 -13 4
სპორტული სკოლა ლანჩხუთი 9 1 0 8 8 23 -15 3

             

                                                   I წრე

                                       I- ტური 15.04.2021

1. ჩელა ზუგდიდი 1 -  1 მერცხალია ოზურგეთი 

2.სპორტული სკოლა ლანჩხუთი 2 - 3 დინამო ბათუმი 

3. სენაკი სენაკი 2 - 1 სქური წალენჯიხა 

4. ფოთის ფეხბურთის სკოლა - ისვენებს

                          

 

                                         II-ტური  22.04.2021   

1. დინამო 3 - 0 სენაკი 

2.მერცხალი 2 - 0 ს.ს ლანჩხუთი 

3. ფ.ს ფოთი 3 - 0 ჩელა 

4. სქური - ისვენებს        

                                                 

                                                 

                                              III-ტური  29.04.2021 

1. ს.ს. ლანჩხუთი 1 - 3 ფ.ს ფოთი 

2. სენაკი 4 - 0 მერცხალი 

3. სქური - დინამო გადაიდო

4. ჩელა - ისვენებს                                      

                         

                                                 IV-ტური    06.05.2021 

1. მერცხალი 3-1 სქური 

2. ფ.ს ფოთი 4-3 სენაკი 

3. ჩელა 3-0 ლანჩხუთი 

4. დინამო - ისვენებს                                                                                                 

                               

                                                  V-ტური    13.05.2021   

1. სენაკი 3-0 ჩელა 

2. სქური 4-3 ფოთი 

3. დინამო - მერცხალი 15:00

4.ლანჩხუთი - ისვენებს    

                   

                                                VI -ტური  20.05.2021

1. ფოთი 1 - 4 დინამო 

2. ჩელა 1 - 2 სქური 

3.ს.ს ლანჩხუთი 3 - 2 სენაკი 

4 მერცხალი - ისვენებს

       

     

                                                VII -ტური  27.05.2021

1. სქური 2 - 1 ს.ს ლანჩხუთი 

2. დინამო 3 - 0  ჩელა 

3. მერცხალია 0 - 5 ფ.ს ფოთი 

4. სენაკი - ისვენებს

                                

                                                    II წრე

                                                VIII -ტური 03.06.2021 

1. მერცხალი 3 - 0 ჩელა 

2.დინამო 5 - 0 ს.ს ლაჩხუთი 

3. სქური 1 - 3 სენაკი

4. ფ.ს ფოთი - ისვენებს

 

                                                IX ტური 10.06.2021

1. სენაკი 1 - 0 დინამო 

2. ს.ს ლანჩხუთი 0 -  1 მერცხალი 

3. ჩელა 0 - 3 ფ.ს ფოთი 

4. სქური - ისვენებს

 

                                             X ტური 17.06.2021

1. ფ.ს ფოთი 2-1 ს.ს ლანჩხუთი 

2. მერცხალი 0- სენაკი 

3. დინამო 9-3 სქური 

4. ჩლა - ისვენებს

 

                                                     XI ტური 

1. სქური - მერცხალი

2. სენაკი - ფოთი 

3. ს.ს ლანჩხუთი - ჩელა

4. დინამო - ისვენებს

 

                                                      XII ტური 

1. ჩელა -სენაკი

2. ფოთი - სქური

3. მერცხალი - დინამო

4. ს.ს ლანჩხუთი - ისვენებს

 

                                                     XIII ტური

1. დინამო - ფოთი 

2. სქური - ჩელა

3. სენაკი - ს.ს ლანჩხუთი 

4 მერცხალი - ისვენებს

 

                                                   XIV ტური 

1. ს.ს ლანჩხუთი - სქური

2. ჩელა - დინამო

3. ფ.ს ფოთი - მერცხალი

4. სენაკი - ისვენებს

 

                                                        III წრე

                                                    XV ტური

1. ჩელა - მერცხალი

2. ს.ს ლანჩხუთი - დინამო

3. სენაკი - სქური

4. ფ.ს ფოთი - ისვენებს

 

                                                  XVI ტური

1. დინამო - სენაკი

2. მერცხალი - ს.ს ლანჩუთი

3. ფ.ს ფოთი - ჩელა

4. სქური - ისვენებს

 

                                            XVII ტური

1. ს.ს ლანჩხუთი - ფ.ს ფოთი

2. სენაკი - მერცხალი

3. სქური - მერცხალი

4. ჩელა - ისვენებს

 

                                           XVIII ტური

1. მერცხალი - სქური

2. ფ. ს ფოთი - სენაკი

3. ჩელა - ს.ს ლაჩხუთი

4. დინამო - ისვენებს

 

                                            XIX ტური 

1. სენაკი - ჩელა

2. სქური - ფ.ს ფოთი

3. დინამო - მერცხალი

4. ს.ს ლანჩხუთი - ისვენებს

 

                                            XX ტური

1. ფ.ს ფოთი - დინამო

2. ჩელა - სქური

3. ს.ს. ლანჩხუთი - სენაკი

4. მერცხალი - ისვენებს

 

                                           XXI ტური         

1. სქური - ს.ს ლანჩხუთი

2. დინამო - ჩელა

3. მერცხალი - ფ.ს ფოთი 

4. სენაკი - ისვენებს

                                   

 

                                       

საკონტაქტო ტელეფონი:

 

1. ს/კ მერცხალია ოზურგეთი - ათუაშვილი აკაკი - 599 54 10 55

2. ჩელა ზუგდიდი - კოდუა ლაშა - 593 86 81 18

3. ლანჩხუთი სპორტული სკოლა - იმნაძე დათღო -551 18 11 67

4. ს/კ სენაკი სენაკი - კუპრეიშვილი მურადი - 579 35 35 36

5. ს/კ სქური წალენჯიხა - ჩაგილავა დავითი - 598 12 11 98

6. ს/კ დინამო ბათუმი - კუპრაძე ელდარი - 577 20 35 05 

7. ფოთის ფეხბურთის სკოლა - თოფურია ზურაბი - 571 28 27 16

 

 

 

 

 

  

                                                                  

მეგობრები

 

 

Link1

© 2011 Regional Football Federation Of Samegrelo-Zemo Svaneti